На Волині презентували проект будівництва сонячних колекторів

Економіка2 червня 20110

У Маневицькій РДА на Волині презентували чотирирічний проект з будівництва сонячних колекторів, що реалізується в Україні та Грузії за фінансової підтримки Європейської комісії.

«Для реалізації проекту було обрано саме Маневицький район, зокрема, завдяки ефективній роботі району на шляху скорочення споживання енергії та впровадження місцевих видів палива», - пояснив голова Ради ММГО «Екоклуб Рівне» Андрій Мартинюк.

У межах проекту відбудеться семінар з енергозбереження, тренінги з виготовлення та встановлення сонячних колекторів, облаштування демонстраційних сонячних колекторів у відібраних господарствах, навчання тренерів. Опісля мешканці району зможуть навчитися встановлювати сонячні колектори у власному господарстві.

За підрахунком «Екоклубу», вартість матеріалів для виготовлення колектору становить 1000-1200 гривень, проте майже півроку сім’я може безкоштовно використовувати теплу воду, нагріту сонцем, пише прес-служба НЕЦУ.

«Долучитися до проекту зможе кожен зацікавлений у енергозбереженні та впровадженні відновлюваних джерел. Головне – це бажання співпрацювати, вчитися та ділитися досвідом, а також – відповідальне ставлення до виконання завдань. Щоб зареєструватися та стати учасником проекту, необхідно заповнити та подати організаторам заявку до 22 червня», - пояснила представниця «Екоклубу» Оксана Майборода.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук