На вулиці Княгині Ольги у Львові відкрили дитячий навчальний центр «Майстерня знань»

У новому приватному дошкільному закладі діятиме 5 груп

СуспільствоОльга Гринько, 19 грудня 20186810
«Майстерня знань» запрацювала на вул. Княгині Ольги

19 грудня, у День святого Миколая у Львові на вул. Княгині Ольги, 98К відкрили другу філію «Майстерні знань». Це приватний дитячий дошкільний навчальний заклад. Центр діє як прогулянкова група. Заняття будуть відбуватися до та після обіду. Загалом тут є 4 навчальні класи, окремий кабінет для роботи логопеда і психолога, окремий музичний зал. Площа новоствореної філії «Майстерні знань» — 230 м2. Як зазначили у прес-службі ЛМР, заплановано, що тут діятиме 5 груп.

«Є ухвала сесії, яка прийнята Львівською міською радою, про підтримку власне приватних навчальних закладів. Оскільки в цих приватних навчальних закладах також навчаються діти львів’ян, вони також потребують фінансової підтримки. Сьогодні ми є свідками того, що відкривається новий приватний навчальний заклад», — зазначила очільниця відділу освіти Галицького та Франківського районів Леся Васюта.

Фото прес-служби ЛМР

Засновниця «Майстерні знань» Наталія Заяць розповіла, що заклад надає дошкільну підготовку дітям. Тут є міні-садок та група раннього розвитку, уроки англійської, а також чимало гуртків: шаховий, художній, пізнавальний, театрально-музичний, вокальний, хореографічний. Також є майстерня «Радість творчості». З дітьми працює 5 педагогів, серед яких є логопед та дитячий психолог. У Центрі не передбачено сну та харчування. За словами засновниці закладу, орієнтовно 50−60 дітей відвідують заняття до обіду, й така ж кількість — після обіду.

Це друга філія «Майстерні знань». Перша діє у Львові на вул. Городоцькій, 225.

До слова, цьогоріч у дошкільних навчальних закладах міста відкрили 25 додаткових груп для дітей, а до кінця року заплановано відкрити ще 13. До 2020 року обіцяють відновити 30 додаткових груп для 800 дітей.

Загалом у 2018 році на проведення ремонтів і придбання обладнання для навчальних закладів ЛМР виділила 181 млн грн. Зокрема, придбали 20 мультибордів, обладнання для 20 кабінетів фізики, 3D принтери для 31 навчального закладу. Також за 2 млн грн купили мобільну наукову лабораторію з 10 експонатів про цікаві фізичні явища. Наступного року планують придбати ще 91 мультиборд, 34 3D принтери, 10 кабінетів фізики, 10 кабінетів віртуальної реальності, 10 лінгафонних кабінетів та 5 кабінетів робототехніки.

Окрім того, Львів першим в Україні запровадив фінансову підтримку приватним школам та садочкам в розмірі 30% від встановленого нормативу бюджетного забезпечення однієї дитини (учня) на відповідний бюджетний рік. Таке фінансування вже отримують 11 навчальних закладів. У 2019 році на реалізацію цієї програми передбачено близько 3 млн грн.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук