Львівська мерія публікуватиме поіменні списки дітей, зареєстрованих у чергу в дитсадки

СуспільствоКатерина Родак, 12 листопада 20187021
Львівська мерія публікуватиме поіменні списки дітей, зареєстрованих у чергу в дитсадки
У Львові змінять правила зарахування у дитсадки

У Львові планують відкрити списки дітей, зареєстрованих у чергу у міські садочки, і зобов’язати батьків завантажувати у систему свідоцтва про народження та довідки про пільги. Відповідні зміни пропонують внести у Положення про порядок набору, обліку та забезпечення прозорості у зарахуванні дітей до закладів дошкільної освіти.

Зокрема, на сайті електронної системи зарахування дітей у садки Львова публікуватимуться імена, прізвища та по батькові усіх зареєстрованих дітей. Окрім того, система буде автоматично виводити наверх черги пільговиків - 20% від загальної кількості дітей.

Також батьків зобов’яжуть завантажувати у систему зіскановані свідоцтва про народження дітей та довідки про пільги. Оригінали документів необхідно буде показати у дитсадку після зарахування. Якщо батькам не вдасться самостійно завантажити документи – вони зможуть звернутися за допомогою у ЦНАП.

«Сьогодні є багато махінацій зі сторони батьків – вони вносять зміни до даних про свідоцтво про народження дитини і таким чином одна дитина може бути зарахована одразу до 6-7 садочків. У зв’язку з цим пропонуємо зобов’язати батьків завантажувати документи. Звичайно, що усі персональні дані будуть збережені», - розповіла ZAXID.NET керівниця управління освіти Львівської міськради Зоряна Довганик.

Вона додала, що батьки, які уже зареєстрували дітей у чергу, матимуть час до 10 травня 2019 року, щоб завантажити необхідні документи на сайт.

Окрім того, зарахування дітей до садочків пропонують здійснювати за датою реєстрації дитини у ДНЗ, а не за пріоритетністю, як це працює зараз. При цьому змінювати заявку у садочок батьки зможуть не частіше, ніж раз на місяць.

Зараз у Львові тривають консультації з громадськістю стосовно пропонованих змін. 14 листопада о 15:00 у малій сесійній залі Львівської міськради відбудеться публічне представлення усіх пропозицій. Після цього зміни до положення про зарахуванні дітей до закладів дошкільної освіти має погодити виконавчий комітет ЛМР.

Нагадаємо, з наступного року у Львові зміняться правила прийому до львівських дитсадків дітей, які живуть за межами міста. Їх безкоштовно прийматимуть до львівських ДНЗ лише у тому разі, якщо їхні населені пункти відшкодують Львову вартість перебування цих дітей у садках.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук