На вулиці Стефаника створять першу муніципальну галерею Львова

КультураОрися Шиян, 23 жовтня6400
На вулиці Стефаника створять першу муніципальну галерею Львова
фото ЛМР
У муніципальній галереї розвиватимуть сучасне мистецтво

На вулиці Стефаника, 11 у Львові планують відкрити першу в місті муніципальну галерею. Це буде виставковий зал сучасного мистецтва, майстерня та резиденція митців. Робоча група вже напрацьовує концепцію.

Як інформує прес-служба ЛМР, 21 жовтня затвердили робочу групу експертів та культурних діячів, які долучені до підготовки нового простору. Робоча група має напрацювати концепцію функціонування нового простору на культурній мапі Львова і формувати єдину візію нових міських просторів з розвитку сучасного мистецтва (Стефаника, 11, площа Ринок, 42 і площа Ринок, 21).

Місією нового простору вважають «репрезентувати альтернативну культуру та нові жанри сучасного мистецтва, стати точкою інтелектуальної зарядки та нетворкінгу в сфері культури, місцем можливостей для творчої самореалізації та міждисциплінарних колаборацій». Це буде галерейний простір для мистецьких практик з експозиційними залами, резиденція, майстерня та бібліотека.

До робочої групи входять галерист Павло Гудімов, доктор мистецтвознавства Василь Косів, культуролог Богдан Шумилович, координаторка культурних проектів Роксоляна Мицько, архітектор, художник, дизайнер Андрій Хір, художник Олег Сусленко, культурна менеджерка Наталія Гераймович, в.о. директора Міського палацу культури ім. Г. Хоткевича Олександра Онишкевич. Керівник робочої групи — заступник міського голови з питань розвитку Андрій Москаленко, заступник —в.о. начальника управління культури Наталія Бунда.

«Специфіка Муніципальної галереї детермінована вдалим розташуванням та технічними параметрами приміщення. В оточенні Наукової бібліотеки ім. Стефаника, галереї мистецтв ім. Возницького, Lem Station та Urban бібліотеки Муніципальна галерея стане осердям цілого кварталу з культурним вектором діяльності», ‒ повідомляє прес-служба ЛМР.

Нагадаємо, нежитлове приміщення на вул. Стефаника, 11 депутати передали в оренду міському палацу культури ім. Хоткевича на сесії міськради 19 вересня. Того ж дня в оренду управлінню культури передали понад 400 квадратних метрів нежитлових приміщень для створення мистецького простору на площі Ринок, 42.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук