На закордонних рахунках судді Вищого господарського суду заарештували ₴300 млн

Держфінмоніторинг домігся арешту 13 млн швейцарських франків, а це - майже 300 млн грн, на закордонних рахунках чинного судді Вищого господарського суду, який раніше був заступником голови цього суду. Про це повідомили у прес-службі відомства.

Держфінмоніторинг спільно з фінансовою розвідкою Ліхтенштейн встановив п’ять компаній, зареєстрованих в Панамі і Ліхтенштейні. Ці компанії мають рахунки в банках Ліхтенштейну та Латвії. На рахунках компаній протягом тривалого часу акумулювалися значні суми грошей сумнівного походження.

«Встановлено, що спільними бенефіціарними власниками та або уповноваженими особами за рахунками, відкритими в банківській установі в Ліхтенштейні, є чинний суддя Вищого господарського суду України і його дружина. За часів президентства Віктора Януковича цей суддя обіймав посаду одного із заступників голови Вищого господарського суду України», – сказано в повідомленні.

По одному з рахунків, де бенефіціарним власником і уповноваженою особою є дружина судді, 28 липня рішенням суду Вадуца гроші були заарештовані.

Загальна сума арештованих коштів становить 13,1 млн. швейцарських франків.

Також встановлено, що одна з компаній володіє рахунком в латвійському банку, з якого і надходили основні грошові потоки.

Матеріали спільного фінансового розслідування Держфінмоніторингу України та Фінансової розвідки Ліхтенштейну сьогодні, 29 липня, передані в Генеральну прокуратуру України.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук