На ZAXID.NET стартує голосування за учасників рейтингу "Власний бізнес. ТОП-10"

Економіка25 січня 201116120

Сьогодні, 25 січня, розпочнеться відкрите голосування за учасників конкурсу-рейтингу «Власний бізнес. ТОП-10», яке триватиме до 8 лютого. Учасниками рейтингу стали 20 підприємців, власників успішних західноукраїнських компаній, що працюють у сегменті малого та середнього бізнесу.

За допомогою голосування, організатор рейтингу – журнал "Власний бізнес", визначить переможця у номінації "Громадське визнання". Ним стане той підприємець, за якого проголосує найбільша кількість відвідувачів на сайті www. ZAXID.NET

"Оскільки це перший конкурс, то ми не розділяли учасників за сферами їхньої діяльності, а визначатимемо переможців у 10 різнопланових номінаціях. Приємно, що серед учасників конкурсу є представники найрізноманітніших сфер бізнесу, – від медичних закладів і сфери громадського харчування – до медійних чи консалтингових компаній", – розповів головний редактор журналу "Власний бізнес" Андрій Максимук.

Голосування триватиме – з 25 січня по 8 лютого 2011 року. Його результати також враховуватимуться при визначенні переможців у інших номінаціях конкурсу. Усі переможці першого конкурсу-рейтингу "Власний бізнес.ТОП-10" будуть офіційно оголошені наприкінці лютого.

Детальнішу інформацію про учасників рейтингу можна дізнатись з журналу "Власний бізнес", №1-2 за 2011 рік або на сайті www.praktyka.com.ua.

Взяти участь у голосуванні.

Довiдка ZAXID.NET

1.Ростислав Гапон, торговельний центр "Росана", роздрібна та гуртова торгівля промисловими та побутовими товарами, архітектурна та будівельна діяльність, проведення інженерного технічного нагляду, транспортні послуги, споживче кредитування. Кількість років на ринку: тринадцять. Досягнення компанії: лідерство у сфері торгівлі у Жовківському районі; численні нагороди від Жовківської міської ради, райдержадміністрації та районної ради. Місія: "Працюючи з нами, наші клієнти мають можливість отримати кваліфіковану пораду щодо товарів та послуг, відкриваючи для себе можливості втілити сміливі ідеї в якісні будівельні рішення в процесі реалізації інвестиційних проектів різних форматів". Соціально значимі, спонсорські та благодійні програми: член-активіст ГО "Громадський форум Жовкви", підтримка футбольних команд ФК "Жовква", ФК "Сопошин"; підтримка Благодійного фонду "Рятівник України".

2. Андріян Гутник, ЗАТ "КВВС" (аквапарк "Пляж"). Досягнення компанії: аквапарк "Пляж" – це перший у Львові комплекс, який поєднує розважальний, спортивний та оздоровчий відпочинок; протягом кількох років свого існування найбільший у Західній Україні аквапарк безкоштовно прийняв тисячі дітей-сиріт та дітей із малозабезпечених сімей міста та області; створено умови для безкоштовного тренування параолімпійців для гідного представлення України на міжнародних змаганнях; нагорода "Обличчя міста 2010" у номінації "Львівське дозвілля: найкращий вибір для проведення вільного часу". Місія: "Популяризація здорового способу життя та активного відпочинку, створення гідних умов для якісного тренування українських спортсменів (плавання, водне поло), здоров’я – в кожну родину!"

3.Андрій Іонов, ДП "Албіс Компані", громадське харчування (ресторани "Амадеус", "Вероніка" (Львів, Трускавець), "Чорний кіт"). Час заснування компанії: 1997 рік. Досягнення компанії: нагороди "Обличчя міста" у 2002, 2006 і 2010 роках. Місія: "Забезпечення європейського рівня якості продукції та послуг".

4. Зіновій Карпінський, ТзОВ "Екран", управління нерухомим майном, діяльність у сфері інжинірингу, обробки металу, будівництва. Час заснування компанії: 14 серпня 1995 року. Досягнення компанії: будівництво одного з найбільших у Західному регіоні України заводу з виготовлення металопластикових, алюмінієвих та дерев’яних віконних та дверних конструкцій; будівництво першого заводу гарячого цинкування. Місія: "Бути найкращими!"

5.Олександр Лисиця, котедж "4 Сезони". Час заснування компанії: 2002 рік. Досягнення компанії: вдосконалення; розвиток кінного туризму.

6.Ірина Мала, туристична компанія "Трайдент". Час заснування компанії: 1997 рік. Досягнення компанії: єдина туристична компанія на теренах країн СНД – офіційний представник одного з найбільших європейських туристичних концернів "Neckermann-Thomas Cook"; акредитований член Міжнародної організації авіакомпаній та перевізників IATA; найкраща туристична компанія Галичини за результатами конкурсу "Галицький Лицар – 2002"; 14-е місце в рейтингу "ТОП 100. Найкращі компанії України" серед підприємств туристичної індустрії за даними 2006 року; перемога в конкурсі "Обличчя міста – 2007" у номінації "Європейський рівень послуг"; найкраща компанія ділового туризму України за підсумками 2008 року на щорічній премії "UKRAINIAN TRAVEL AWARDS".

7.Андрій Мариняк, ПП "Центр Безпеки Бізнесу". Кількість років на ринку: п’ять. Місія: "Забезпечення безпеки підприємств та громадян".

8.Тарас Мокрий, аптека "Знахар", роздрібна торгівля медикаментами. Кількість років на ринку: вісім. Досягнення компанії: один із найбільших платників податків серед фізичних осіб. Місія: "Забезпечити львів’ян доступними медикаментами; відповідальність за якість медикаментів".

9. Андрій Наконечний, медичний центр "Венера". Час заснування компанії: 2005 рік. Місія: "Покращення якості статевого життя, підвищення показників народжуваності".

10.Олег Никулишин, ТОВ "Маркет Універсал ЛТД", роздрібна реалізація лікарських засобів. Час заснування компанії: 1995 рік. Досягнення компанії: диплом за результатами рейтингу "ПАНАЦЕЯ – 2001"; диплом "Найкраща аптечна мережа" за результатами рейтингу "ПАНАЦЕЯ – 2002"; диплом за результатами рейтингу "ПАНАЦЕЯ – 2004"; звання "Найкраща аптечна мережа міста Львова" під час конференції "Нова Фармація" у 2004 році; впровадження системи управління якістю; почесна грамота "Найкраща мережа аптек" за результатами рейтингу "ПАНАЦЕЯ – 2005"; почесна грамота рейтингу "Фармація-2006" за номінацією "Золотий фонд української фармації"; спільний телепроект з ТРК "Люкс" – програма "Запитай в аптеці"; "Найкраща мережа аптек" за результатами рейтингу "Фармація-2008"; переможець конкурсу "Гордий Львів" у номінації "Соціально відповідальний бізнес"; "Найкраща мережа аптек" за результатами рейтингу "Фармація-2009"; грамота та орден "Професіонал галузі"; рейтинг "ТОП-10 менеджерів фармгалузі"; нагорода в номінації "International Strategic Management Student". Місія: бути лідером на фармацевтичному ринку Західної України, гідно служити інтересам суспільства, надаючи нашим клієнтам продукцію і послуги найвищої якості, що сприятиме постійному розвитку підприємства і самореалізації наших працівників.

11.Ярослава Павлюковець, ресторан "Гридниця" в Олеському замку. Час заснування компанії: 2001 рік. Досягнення компанії: першопрохідці у сфері використання пам’яток архітектури; піврічний проект "Літо в Олеському замку" (п’ятигодинні театралізовані дійства), частина коштів з якого йде на впорядкування території замку. Місія: "Створення незабутнього, якісного відпочинку наших клієнтів, довірливі та надійні стосунки з нашими партнерами".

12.Ігор Палига, ТзОВ "Клініка репродукції людини "Альтернатива". Час заснування компанії: 2009 рік. Досягнення компанії: 46% настання вагітності після програми запліднення "ін вітро". Місія: "Надання найвищої якості медичних послуг, отримання бажаного результату лікування – настання вагітності".

13.Тетяна Панова, мережа салонів краси "Міледі" та "Дами та Гусари". Час заснування компанії: 1999 рік. Досягнення компанії: 12 років на ринку надання послуг краси, за цей час створена потужна клієнтська база, Deluxe-рівень надання послуг та найвищий рівень обслуговування дають змогу займати перше місце у м. Львові, втілення новітніх технологій сприяє розширенню спектра надаваних послуг та залученню нових клієнтів. Місія: "Задоволення потреб кожного клієнта шляхом надання послуг найвищого рівня; ми турбуємось про Вашу красу".

14.Петро Писарчук, ТзОВ "АЙПІЄ-Л" (ТВК "Південний"). Час заснування компанії: 1996 рік. Досягнення компанії: на "Південному" працює майже 17 тис. львів’ян, із них 2,5 тис. – представники малого та середнього бізнесу; ТВК "Південний" – незмінний лідер у сплаті податків до місцевого та державного бюджетів. Місія: "Якщо людина думає про інших, робить для них щось добре, це повернеться їй сторицею".

15.Андрій Рікота, стоматологічна клініка "Рікота". Час заснування компанії: 1990 рік. Досягнення компанії: 2004 рік – переможець всеукраїнського конкурсу серед стоматологів; 2009 рік – "Обличчя міста"; 2010 рік – "Підприємство року", "Найкращий стоматологічний заклад"; 2010 рік – керівник року. Місія: "Ми свідомі того, що наш успіх – це результат прагнення виправдати очікування людей, які нам довіряють наших пацієнтів, та їхніх родин".

16.Оксана Сливка, арт-салон "Сливка". Час заснування компанії: 16 грудня 2006 року. Досягнення компанії: проведено понад 40 персональних і тематичних виставок живопису, скла, кераміки. Місія: "Нести прекрасне у маси, виховувати гарний смак у львів’ян".

17.Ірина Снітинська, школа риторики й ораторства "Агрус". Час заснування компанії: 25 травня 2009 року. Місія: "Ми працюємо для людей і заради людей; показати кожній людині, що можна навчитися доносити свої думки і що це зробити легко; навчити працівників компанії розмовляти єдиною мовою, корпоративною мовою своєї організації; підвищити якість обслуговування клієнтів завдяки вмінню спілкуватись, чути своїх клієнтів".

18.Володимир Строгуш, студія веб-дизайну "Site-creator", РА "Промоутер", агенція нерухомості "Блат", школа економіки та бізнесу "Актив". Кількість років на ринку: чотири. Плани на найближчі роки: запуск інвестиційної компанії, консалтингової компанії, виробництво меблів із ДСП, будівельна компанія, оренда автомобілів. Досягнення компанії: окупність усіх компаній за три місяці, працевлаштування студентів та надання їм можливості утримувати себе і своїх батьків. Місія: "Пропагування розвитку малого бізнесу як рушійної сили економіки держави, забезпечення роботою молоді".

19.Віталій Харечко, "медіа-група "Каталонія", відеопродакшн. Кількість років на ринку: чотири. Досягнення компанії: перша компанія на ринку України, що впровадила і запатентувала медіа-носії для телебачення в маршрутних таксі; мережа мовлення по всій країні; кількарічна підтримка благодійних проектів (закупівля подарунків для притулків, підтримка спортивних заходів тощо). Місія: "Працюючи з модерною соціально відповідальною підприємницькою генерацією українців "медіа-група "Каталонія" поєднує найкращі традиції рекламного бізнесу України та використовує інновації, досягнення світової практики, покращуючи своєю роботою стосунки бізнесу з клієнтами".

20.Андрій Якимів, консалтингова компанія ТзОВ "Територія Бізнесу". Кількість років на ринку: п’ять. Досягнення компанії: проведення професійних тренінгів та навчань у 155 районних центрах та 37 містах обласного підпорядкування Західної України; послугами компанії користуються органи державної влади та місцевого самоврядування, дипломатичні служби, низка українських та іноземних фірм і представництв; упродовж 2010 року було реалізовано понад 1700 тренінгових навчань та 40 проектних публічних заходів, у яких взяли участь понад 27500 учасників; в активі компанії 250 розроблених авторських навчальних програм та методик, 54 професійних бізнес-тренерів та консультантів; нагороди "Обличчя Львова 2009" і "Обличчя Львова 2010" серед консалтингових фірм; почесна відзнака "За співпрацю" Державного центру зайнятості Міністерства праці та соціальної політики України – "За вагомий особистий внесок у співпрацю та соціальне партнерство"; лідерство на ринку тренінгових навчань Західної України. Місія: "Впровадити та вдосконалювати базовану на стандартах якості корпоративну культуру обслуговування клієнтів на ринку консалтингових послуг".

Журнал "Власний бізнес" – щомісячне видання для власників і керівників малого та середнього бізнесу, інвесторів, а також тих, хто хоче розпочати власний бізнес. Головні герої видання – власники та керівники успішних компаній. Журнал розповсюджується по всій Західній Україні та видається накладом 10 тис. примірників щомісяця.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук