На земельному аукціоні Львів заробив понад 2 млн грн

У вівторок, 24 червня, у Львівській міськраді відбувся аукціон з продажу земельних ділянок. Загалом було виставлено 4 лоти. Дві земельні ділянки продали, а дві – віддали в оренду на 5 років.

Як розповів ZAXID.NET начальник департаменту містобудування та управління природних ресурсів та регулювання земельних відносин Львівської міськради Михайло Бокало, найбільше заплатили за земельну ділянку, площею 0,4 га, яку купила турецька фірма «Онур» за 1 млн 300 тис. грн.

«Вони купили її для розширення свого підприємства. Перший раз вони купували землю в 2010 році, де побудували завод. Зараз вони його розширюють, збільшують потужності», – зазначив Бокало.

Ще одну ділянку, площею 0,0162 га на вул. Мацієвича (Левандівка) купила фізична особа для побудови житлового будинку. Вартість землі 140 тис. грн.

На дві земельні ділянки продали право оренди на 5 років. Одна, на яку претендувало 11 учасників була віддана під автомийку, а інша, де було три учасники, – під кафе.

Землю під автомийку на вул. Хоткевича, площею 0,045 га, віддали в оренду за 70 тис. грн. Підприємець сплачуватиме таку суму щороку.

Іншу земельну ділянку площею 0,04 га на вул. Хоткевича, де облаштують кафе, віддали в оренду за 30 тис. грн шорічної плати.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук