На Житомирщині видобутком бурштину займатиметься комунальне підприємство

ЕкономікаВолодимир Пиріг, 26 травня 20172440

На Житомирщині створили комунальне підприємство «Надра Житомирщини», яке спеціалізуватиметься, зокрема, і на видобутку бурштину, повідомив голова Житомирської облдержадміністрації Ігор Гундич після 11-ї сесії обласної ради в четвер, 25 травня.

«Рішенням сесії обласної ради ми утворили комунальне підприємство “Надра Житомирщини”, яке займатиметься розробкою родовищ та видобуванням сировини, піску, торфу, дорогоцінного і напівдорогоцінного каміння, у тому числі бурштину. Лише після створення комунального підприємства та роботи приватних підприємств за необхідними спецдозволами область матиме надходження до бюджету, робочі місця, легальне залучення до цього процесу населення, і врешті – регульований видобуток, а не варварські методи», – зазначив Гундич.

Рішенням сесії затверджується Статут КП «Надра Житомирщини» та формується статутний капітал у розмірі 150 000 грн. Також депутати погодили надання спеціального дозволу на користування надрами ТОВ «Екологічні технології та будівництво» з метою видобування бурштину.

Підприємство «Надра Житомирщини» займатиметься видобувною, геологорозвідувальною, виробничою, торговельною та будь-якою іншою господарською та підприємницькою діяльністю, що не суперечить чинному законодавству України; добуванням, переробкою піску, піщано-гравійної, цегельно-черепичної сировини, торфу та інших нерудних корисних копалин, виготовленням і реалізацією продукції на їхній основі; виробництвом та реалізацією будівельних матеріалів, вапна, гіпсових сумішей, буто-щебеневої продукції та залізобетонних виробів тощо; розробленням родовищ корисних копалин місцевого та загальнодержавного значення; видобуванням дорогоцінного та напівдорогоцінного каміння, у т.ч. бурштину та інше.

Нагадаємо, на Волині облрада теж створила КП для видобутку бурштину з назвою «Волиньприродресурс», після чого в облраді пройшов обшук.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук