На Жовківщині найгірша ситуація на Львівщині з видачею держактів на землю

Економіка28 лютого 20110

321,5 тис. громадян на Львівщині набули право на земельний пай, і з них 317 тис. отримали сертифікати. На сьогодні видано 272 тис. державних актів, тобто 87% від запланованого. Завершено видачу земельних актів у Буському, Кам’янко-Бузькому, Жидачівському, Перемишлянському, Радехівському Сокальському та Пустомитівському районах Львівщини. Про це повідомив 28 лютого заступник начальника Головного управління Держкомзему у Львівській області Ігор Падляк під час наради в голови Львівської обласної ради з-приводу підготовки до громадського обговорення земельної реформи.

Він додав, що до квітня ще три райони в області завершать видачу держаків на землю. «До завершення цього процесу підходять Бродівський, Дрогобицький та Золочівський райони. У них уже видано 95-99% держаків від потреби. Думаю, навіть до кінця квітня будуть видані усі акти», - зазначив заступник начальника ГУ Держкомзему у Львівській області.

Найгірша ситуація, за словами І.Падляка, у Жовківському районі. Там немає порозуміння голів сільських рад. Зйомки проведені за рахунок коштів компанії «Марманед», але розміщення пайовиків так і не проведено у Дев’ятирській, Замочківській, Кам’янкогірській, Любельській сільрадах. Аналогічна ситуація склалася й у Мостиському районі Солотковицька та Маленівській сільрадах.

«Ми були змушені викинути ці сільради з проекту у зв’язку з тим, що не проведено ці роботи головами сільрад. Реально ці роботи потрібно буде завершити або за кошти громадян, або з інших джерел – наприклад, за кошти тих, хто орендуватиме ці ділянки», - зазначив І.Падляк.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук