На Золочівщині аудитори виявили зайву витрату 250 тис. грн у галузі освіти

Державні аудитори провели ревізію діяльності відділу освіти Золочівської райдержадміністрації за період з 1 січня 2015 року по 31 березня 2018 року і виявили фінансові порушення, що призвели до втрати 247,4 тис. грн.

Зокрема, аудитори виявили випадки зайвої виплати зарплати освітянам на загальну суму 132,9 тис. грн. Втрати відбулися тому, що неправомірно нарахували зарплати окремим працівникам навчальних закладів, які перебували на стаціонарному лікуванні; педагогам, які перебували на навчанні закордоном, проте не подали свідоцтв про визнання іноземного документа про освіту; працівникам, працевлаштованим за сумісництвом, за невідпрацьовані робочі години, повідомила прес-служба Західного офісу Держаудитслужби.

За згадуваний період відділ освіти Золочівської райдержадміністрації зайво сплатив 56 тис. грн у Пенсійний фонд через нарахування у завищеному розмірі єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування працюючих інвалідів.

Також аудитори виявили зайву сплату 14 тис. грн підрядникам за ремонтно-будівельні роботи підрядникам, та неправомірне списання продуктів харчування на 12,8 тис. грн.

Крім цього виявили порушення вимог законодавства у шести тендерних процедурах закупівель, за результатами яких укладено договори щодо закупівлі товарів на загальну суму 1,1 млн грн.

Відносно 21 працівника склали протоколи про адміністративні правопорушення за ч.1 ст. 164-2 КУпАП (порушення законодавства з фінансових питань), що передбачає штраф 136 до 255 грн. Начальнику відділу освіти надіслали вимогу виправити виявлені порушення. Також інформацію про підсумки ревізії скерували у Золочівську місцеву прокуратуру.

Нагадаємо, у квітні аудитори провели ревізію в управлінні соцзахисту населення Золочівської райдержадмініністрації та виявили зловживання у призначенні субсидій і соціалньих допомог на 1,3 млн грн.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук