На зовнішній рекламі Чернівці заробили понад 1,2 млн грн
У Чернівцях за розміщення зовнішньої реклами за шість місяців цього року до міського бюджету надійшло 1 млн 265 тис. грн, що майже на 20% більше, ніж за аналогічний період минулого року.
Про це ZAXID.NET повідомили у прес-службі Чернівецької міської ради.
Відділ з питань дизайну міського середовища управління містобудування та архітектури цього року розглянув 137 заяв 31 юридичної та 106 фізичних осіб щодо розміщення зовнішньої реклами на території міста.
Рішенням міськвиконкому у першому півріччі цього року надано 17 місць (дозволів) на розміщення рекламних конструкцій типу білборд із зовнішнім освітленням розмірами 3 х 6 м, 2 х 4 м (4 шт.) та 15 х 10 м (1 шт.) загальною кількістю 26 рекламних площин 2 юридичним та 7 фізичним особам.
На встановлення світлових двосторонніх рекламних конструкцій типу сітілайт розміром 1,8 х 1,2 м надано 19 місць 2 юридичним та 8 фізичним особам.
На розміщення світлових рекламних банерів розміром 0,7 х 3 м на розтяжках, що належать Чернівецькому тролейбусному управлінню, надано 13 місць 2 юридичним та 3 фізичним особам.
На розміщення світлових рекламних касетонів розмірами 2,5 х 1 м, 1 х 0,6 м та 1,2 х 0,7 м на опорах, що належать Чернівецькому тролейбусному управлінню та МКП ЕЗО "Міськсвітло", надано 5 місць 2 юридичним та 2 фізичним особам.
Надано також дозвіл на встановлення 6 рекламних конструкцій розмірами 2 х 1,5 м, 1,5 х 1,9 м та 0,5 х 2 м без освітлення 3 фізичним особам та .на розміщення 48 виносних малогабаритних рекламних конструкцій різних розмірів 9 юридичним та 37 фізичним особам.
Окрім того, за півроку укладено 69 договорів на тимчасове користування місцями для розміщення зовнішньої реклами.