Начальник в’язниць Львівщини володіє сімома земельними ділянками та подарованим будинком

ЕкономікаН.О., 9 листопада 201513510
Начальник в’язниць Львівщини володіє сімома земельними ділянками та подарованим будинком
Михайло Дзюдзь

Начальник Державної пенітенціарної служби України у Львівській області Михайло Дзюдзь, який третій раз поспіль став депутатом Львівської обласної ради володіє чотирма земельними ділянками загальною площею 1,67 га. Ще три земельних ділянки, площею 1,42 га зареєстровано на його родину. У 2014 році родина Дзюдзів отримала майже 300 тис. грн доходу. Про це стало відомо з його декларації, повідомляють «Наші гроші. Львів».

Михайло Дзюдзь цього разу балотувався від Блоку Петра Порошенка «Солідарність».  В двох попередніх каденціях він був депутатом від «Партії промисловців і підприємців України» Анатолія Кінаха.

Крім земельних ділянок, Михайло Дзюдзь володіє житловим будинком площею 268,2 кв. м, який йому подарували у 2001 році та квартирою площею 132,5 кв. м, що він отримав способом обміну у 1998 році. Крім того він має гараж, який отримав завдяки розпорядженню Личаківської адміністрації.

Родина депутата та керівника львівської пенітенціарної служби, окрім згаданих земельних ділянок, має у власності також дві квартири площею  82,9 кв. м та 80,9 кв. м.

Дружина Михайла Дзюдзя володіє низкою підприємств. Зокрема, Марія Дзюдзь разом з екс-керівником управління державної служби охорони Львівської області Миколою Сосновим володіє ТОВ «Охорона-Комплекс-Титан». З донькою полковника міліції у відставці Оксаною Сосновою ділить підприємства ТОВ «Охорона-Безпека-Титан», ТОВ «Охорона-Сервіс-Титан», ТОВ «Охорона-Сервіс-2». Також Марія Дзюдзь має частку у ТОВ «Безпечне місто», що спеціалізується на електромонтажних роботах. Загальна сума її внесків до «статутників» станом на 2015 рік – майже 78,5 тис. грн.

При цьому, Михайло Дзюдзь, попри вимоги законодавства, в своїй декларації не вказав внески дружини у декларації. При цьому, зазначив, що сам він вніс до статутних капіталів товариств майже 65,8 тис. грн, однак цей бізнес знайти не вдалось. 

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук