Надра банк відновлює виплату депозитних відсотків

Економіка23 квітня 20093791

З метою виконання своїх зобов'язань перед клієнтами визначені групи вкладників-фізичних осіб Надра банку, яким передусім виплачуватимуть депозити і відсотки за ними. Так, разом із виплатою частини депозитів розміром до 5000 грн вкладникам-пенсіонерам з 21 квітня Надра банк починає виплату депозитних відсотків сумою до 20 тис. грн (або їх еквіваленті в іноземній валюті) усім категоріям вкладників банку. Про це ZAXID.NET повідомили у прес-службі банку.

З умовою щомісячної виплати відсотків вкладникові одночасно виплачується 50% нарахованих за попередній місяць депозитних відсотків. Для вкладників, у яких закінчилася дія депозиту з виплатою відсотків у кінці терміну, одночасна сума виплачуваних відсотків також становитиме 50% за умови пролонгації депозиту на шість місяців і більше. Залишок суми відсотків перераховується клієнтові на поточний рахунок і може бути отриманий ним в межах діючих лімітів.

Сумою понад 20 тис. грн (або їх еквіваленті в іноземній валюті) всі нараховані відсотки виплачують на поточний рахунок, і клієнт може скористатися ними в межах лімітів, що встановлені за поточними чи картковими рахунками.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія 1

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
 • Олександра 5 травня 2009, 17:08

  Надра банк відмовляє у виплаті депозиту в валюті силаючись на відсутність валюти в касі.Що робити нам клієнтам які вкладали депозити в валюті?Навіть мінімум (10у.о.)каси оплатити не взмозі.м.Трускавець.

  відповісти цитувати поскаржитись

 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук