«Нафтогаз» оголосив про втрату монополії на газовому ринку України

ЕкономікаАндрій Стець, 4 листопада 201711531
«Нафтогаз» оголосив про втрату монополії на газовому ринку України
фото ZN.UA
«Нафтогаз» заявляє, що вже не монополіст на українському ринку

Компанія «Нафтогаз України» заявила, що після інтеграції українського ринку газу в європейський ринок компанія вже не займає монопольне положення на ринку газу. Про це в п'ятницю, 3 листопада, повідомила прес-служба «Нафтогазу».

Як розповів комерційний директор компанії Юрій Вітренко, «Нафтогаз» втратив своє монопольне становище з інтеграцією українського ринку в європейський.

«Положення «Нафтогазу» на ринку навіть за великого бажання не може привести, наприклад, до того, щоб «Нафтогаз» продавав газ за вищою ціною, ніж на конкурентному ринку. Або взагалі на гірших для покупців умовах. Відсутність такої можливості доводить той факт, що Нафтогаз не займає монопольного становища на ринку», – сказав Вітренко.

У компанії зазначили, що відповідно до рішення уряду мають 100% частку в поставках газу підприємствам теплокомуненерго і в оптовому продажу газу регіональним газопостачальним компаніям для задоволення потреб населення.

«Розмови про «монопольне» положення Нафтогазу - це в кращому випадку інерція із часів, коли Нафтогаз ще не «прорубав вікно в Європу» і не забезпечив значної конкуренції на оптовому ринку», – заявили в компанії.

Поряд з цим «Нафтогаз» звернувся до Антимонопольного комітету України із проханням провести власне дослідження ринку газу, яке зможе підтвердити або спростувати монопольне становище компанії на ринку.

Зауважимо, що компанія Нафтогаз України з липня 2017 року почала поставляти в Україну природний газ через дочірню швейцарську компанію Naftogaz Trading Europe S.A.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук