У «Нафтогазі» розповіли про новий механізм зміни постачальника газу

Планується зробити акцент на можливості зміни постачальника онлайн

Керівник газопостачальної компанії «Нафтогаз України» Максим Рабінович розповів як можна буде змінити постачальника газу після відкриття ринку. Про це він заявив в інтерв'ю «Інтерфакс-Україна».

За його словами, сьогодні змінити постачальника так, як хоче клієнт, практично неможливо. Процес займає від 60 до 110 днів і вимагає від клієнта багато часу і зусиль на збір і подачу необхідних довідок і заявок.

Рабінович запевнив, що найближчим часом НКРЕКП має ухвалити постанову, яка спрощує процедуру переходу клієнта. Постанова, зокрема, стисне терміни переходу максимум до 21 дня.

За його словами, перехід можна буде здійснювати різними способами: не лише в центрі обслуговування, але й онлайн, через уповноважених агентів, і обов'язково з мінімальним пакетом документів – на сайті ТОВ «Газопостачальна компанія "Нафтогаз України"» буде форма, в яку потрібно буде завантажити три документи: паспорт, код, рахунок (платіжку) за розподіл від облгазу, де вказані адреса і EIC-код.

Дані клієнта вноситимуться до інформаційної платформи оператора ГТС – саме там зберігаються всі дані про те, за яким постачальником закріплений споживач – і максимум через 21 день він перейде до іншого постачальника.

Нагадаємо, що з 1 липня 2020 року в Україні буде відкрито ринок газу відповідно до Постанови Кабінету міністрів №303 від 24 квітня 2020 року. Клієнт зможе обирати постачальника газу і змінювати його хоч кожного місяця.

В результаті проведеного у країні анбандлінгу, на ринку відбулось розділення: є компанії, які займаються доставкою газу і відповідають за труби, а є компанії, які газ продають і відповідають за його постачання клієнтові.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук