«Нафтогаз» з 1 листопада підвищує ціни для промислових споживачів газу

ЕкономікаРоман Ганкевич, 21 жовтня 20165140
«Нафтогаз» з 1 листопада підвищує ціни для промислових споживачів газу
фото УНІАН
Всі ціни на паливо вказані з урахуванням ПДВ і тарифів на транспортування магістральними та розподільними трубопроводами

Національний холдинг «Нафтогаз України» з 1 листопада 2016 року підвищує мінімальні ціни на природний газ для промислових споживачів на 16,3% порівняно з жовтнем 2016 року – з 6343,2 гривні до 7380 гривень за тисячу кубометрів. Про це повідомила прес-служба «Нафтогазу».

Разом з тим, за даними «Нафтогазу», максимальні ціни на природний газ для промспоживачів з 1 листопада будуть підвищені на 15,3% – до 8182,8 гривні за тисячу кубометрів порівняно з 7099,2 гривні за тисячу кубометрів місяцем раніше.

Як відзначили в компанії, цінові пропозиції «Нафтогазу» диференційовані залежно від обсягів закупки, умов оплати та стану попередніх розрахунків. Якщо покупець не має заборгованості перед «Нафтогазом» або буде купувати не менше 50 мільйонів кубометрів газу на місяць, то для нього встановлюється мінімальна ціна палива. У всіх інших випадках застосовується більш висока ціна.

Всі ціни на паливо вказані з урахуванням ПДВ і тарифів на транспортування магістральними та розподільними трубопроводами.

З детальними умовами пропозицій можна ознайомитись на сайті компанії за цим посиланням.

Слід зазначити, що з 1 жовтня 2015 року в Україні набув чинності новий закон про ринок природного газу, який позбавив Національну комісію, що здійснює регулювання у сфері енергетики, права на встановлення цін на природний газ для промисловості.

У жовтні 2016 року «Нафтогаз» підвищив мінімальні ціни на природний газ для промислових споживачів на 5% порівняно з вереснем 2016 року – до 6343 гривень за тисячу кубометрів, а також максимальні ціни - на 5%, до 7099,2 за тисячу кубометрів.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук