Нафтовидобувні країни відклали рішення про заморожування видобутку

Нафтовидобувні країни відклали рішення про заморожування видобутку

Зустріч представників нафтовидобувних держав, де планувалося узгодити «заморожування» рівня видобутку нафти, у неділю, 17 квітня, завершилася безрезультатно.  Про це повідомив АР.

«Учасники зустрічі нафтовидобувних країн на саміті у Катарі заявили, що для рішення про «заморожування» видобутку потрібно більше часу», – йдеться у повідомленні.

Наступна зустріч учасників перемовин може відбутися у червні у Відні.

Зазначимо, очікувалося, що підсумком зустрічі стане документ, який передбачатиме участь у «заморожуванні» видобутку всіма державами, що входять до ОПЕК  – рівень видобутку до жовтня мав залишитися на рівні січня 2016 року.

Передбачалося, що угода буде враховувати позицію Ірану, який раніше заявив про намір повернути досанкційний рівень видобутку нафти у 4 млн барелів на добу. 

При цьому Саудівська Аравія не планувала обмежувати видобуток нафти, якщо на зустрічі у Катарі інші виробники, у тому числі Іран, не погодяться на замороження обсягів. Reuters повідомляв, що Саудівська Аравія в останній момент запропонувала внести зміни в угоду, з якої зникло уточнення про обсяги «на рівні січня».

Представники Ірану участі у зустрічі не брали.  На думку іранського міністерства енергетики, приєднатися до заморожування зараз для Ірану означало б «самому накласти на себе санкції».

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук