Уряд звільнив Євгена Кравцова з посади голови «Укрзалізниці»

Перед цим заяву Кравцова про відставку погодила наглядова рада «Укрзалізниці»

Кабінет міністрів у середу, 29 січня, звільнив Євгена Кравцова з посади голови правління «Укрзалізниці», заявив прем'єр-міністр України Олексій Гончарук.

«Ми погодили звільнення керівника "Укрзалізниці". Це важливий, на нашу думку, крок для перезавантаження всього, що відбувалося у цій державній компанії», – сказав Гончарук, якого процитувала «Українська правда».

За словами прем’єр-міністра, невдовзі оголосять новий конкурс на посаду голови «Укрзалізниці».

Заява очільника «Укрзалізниці» Євгена Кравцова на звільнення за власним бажанням, передбачає його переведення на посаду заступника міністра інфраструктури.

Перед цим у середу, 29 січня, наглядова рада «Укрзалізниці» погодила заяву на звільнення Євгена Кравцова з посади голови правління компанії, повідомила у середу, 29 січня, агенція «Інтерфакс-Україна».

Кравцова вирішили звільнити з посади шляхом переведення на роботу до Міністерства інфраструктури. Інший варіант звільнення, який розглядався на засіданні наглядової ради – це звільнення з ініціативи ради. У такому випадку Кравцов мав би отримати суттєве грошове відшкодування у розмірі близько 7 млн грн.

Нагадаємо, що 31 грудня Кравцов повідомив, що достроково розриває контракт із «Укрзалізницею», який мав діяти до 2021 року.

Хто такий Євген Кравцов?

Євген Кравцов працював в «Укрзалізниці» з січня 2015 року спочатку на посаді радника генерального директора, потім – директора з реформування, правової та майнової політики. 7 жовтня 2015 року, згідно з розпорядженням Кабміну, увійшов до першого складу правління «Укрзалізниці».

10 січня 2019 року уряд призначив Кравцова головою правління «Укрзалізниці». До цього Кравцов був виконувачем обов’язків голови правління. Офіційний термін контракту Кравцова з «Укрзалізницею» закінчувався в 2021 році.

У 2018 році Кравцов отримував по 570 тис. грн щомісяця, даних за 2019 рік немає.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук