Напад на співробітницю НБУ в Києві пов’язують з її роботою

Економіка27 травня 20159581

У Києві здійснений напад на співробітника Національного банку України (НБУ), професійна діяльність якого пов’язана з ліквідацією проблемних банків та фінустанов. В НБУ підтвердили факт нападу на свого працівника, однак не розголошують подробиць, посилаючись на таємницю слідства.

Про напад на співробітника НБУ, ім’я якого не розголошують, стало відомо з повідомлення асоціації «Український кредитно-банківський союз» (УКБС), у якому цей інцидент пов’язують із роботою НБУ з очищення ринку від проблемних фінустанов.

Згідно з повідомленням УКБС, співробітник НБУ, який став жертвою нападу – жінка, і раніше вона неодноразово отримувала погрози у зв'язку з виконанням своїх службових обов'язків.

«УКБС засуджує такі злочинні дії проти державних службовців банківської сфери і зазначає, що за всю історію незалежності України не було подібних випадків», - йдеться в повідомленні УКБС.

В управлінні інформації та громадських комунікацій НБУ агентству «Інтерфакс-Україна» підтвердили факт нападу на співробітника.

«НБУ, на жаль, підтверджує факт нападу на співробітника. Ми вимушені утриматися від коментаря і розголошення інформації у зв'язку із зобов'язаннями нерозголошення інформації в рамках слідства, яке веде МВС у Києві», – повідомили у пресс-службі НБУ.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук