Наприкінці квітня у Львові відбудеться третій Весняний Діловий Форум

Економіка12 квітня 20115510

Втретє поспіль за підтримки Львівської міської ради у Львові пройде міжнародний Весняний Діловий Форум. Цьогоріч він відбудеться 28-29 квітня. Організаторами події є ТОВ «Юридична компанія «Ейч. Ді. Партнерз» та Львівська міська рада, науковим партнером – Бізнес-школа УКУ.

Як зазначив 12 квітня під час прес-конференції, присвяченій Форуму, начальник управління зовнішньоекономічних відносин та інвестицій департаменту економічної політики Львівської міськради Сергій Кіраль, подія насамперед допоможе львівським підприємцям і потенційним інвесторам обмінятися досвідом і вивчити можливості для фінансування. Своєю чергою директор Бізнес-школи УКУ Софія Опацька висловила переконання, що Форум допоможе львівському бізнесу зрозуміти, чого інвестори від нього очікують. Водночас вона наголосила, що учасники події багато уваги приділятимуть речам «ненамацальним», як-от інноваціям, креативу та ідеям.

Як повідомили організатори, у перший день Форуму після вступного слова міського голови Львова Андрія Садового відбудуться дискусійні панелі на теми: «Розвиток інфраструктури – джерела фінансування, проекти, перспективи», «Привабливість регіону: головні чинники, роль бізнес-середовища та приклад проектів», «Стан банківського сектору у 2011 році» та «Нерухомість і девелопмент». 29 квітня відбудеться дискусійна панель на тему «Євро-2012: поштовх в розвитку інфраструктури та формування позитивного інвестиційного клімату».

За словами Сергія Кіраля, у Форумі запланована участь, зокрема, колишнього прем’єр-міністра Польщі, нині – радника з міжнародних інвестицій компанії Goldman Sachs Казімєжа Марцінкєвіча. Також у програмі передбачені виступи представника ЄБРР Марка Магалецького, представника Світового банку Дмитра Кищенка, директора банку KFW в Україні Кріастіана Дьорнера, голови Варшавської Фондової Біржі Роберта Квятковського, директора департаменту «Євро-2012» Львівської міської ради Олега Засадного та інших.

Як повідомила Софія Опацька, участь у другому дні Форуму візьмуть директор видавництва «А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА» Іван Малкович, віце-президент з розвитку KMCore Богдан Купич та директор з персоналу «Крафт Фудз Україна, Молдова, Білорусь, Казахстан» Оксана Семенюк.

Форум розпочне свою роботу 28 квітня о 9:00 в центрі «Опера Пасаж».

Як інформував ZAXID.NET , 11 квітня Сергій Кіраль повідомив, що з початку року три іноземні фірми висловили бажання інвестувати у Львів.

Зокрема, йдеться про підприємство, яке буде займатись збором радіоелектронних приладів, call-центр та підприємство, яке працюватиме у сфері виробництва обладнання та приладів. Географія інвесторів сягає Японії, США та Німеччини.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук