<

Нардепи Дубневичі розширюють свої мисливські угіддя на 3 тис. га

Офіційними власниками одного із найбільших мисливських господарств Львівщини є дружини депутатів

ЕкономікаО.Г., 16 лютого 201528420
Нардепи Дубневичі розширюють свої мисливські угіддя на 3 тис. га
фото МГ "Зубр"
Вишка для полювання на кабанів на території МГ «Зубр»

Мисливське господарство «Зубр», співвласниками якого є дружини двох народних депутатів-мажоритарників від Львівщини Богдана та Ярослава Дубневичів, планує розширити свої володіння. Якщо з цим погодяться депутати Львівської облради, мисливські угіддя Дубневичів у Пустомитівському та Перемишлянському районах сягнуть понад 136 квадратних кілометрів - це близько 15% площі усього Пустомитівського району.

Народні депутати від «Блоку Петра Порошенка» Ярослав та Богдан Дубневичі прагнуть збільшити мисливські угіддя на Львівщині на 2945 гектарів. Про це стало відомо з проекту рішення Львівської облради та зауважень юридичного відділу до нього, які були оприлюднені на сайті ради 14 лютого 2015 року, пишуть «Наші гроші. Львів».

З документів випливає, що у 2008 році ТОВ «Мисливське господарство «Зубр» отримало 10700 га мисливських угідь у користування на 49 років. Однак тепер площу мисливських угідь у Пустомитівському і Перемишлянському районах, які є у користуванні МГ «Зубр», хочуть збільшити до майже 13 645 га. Для порівняння - влоща усього Пустомитівського району складає трохи більше 95 тис. га.

Територія існуючих мисливських угідь ТОВ «МГ «Зубр»

Щодо збільшення площі мисливських угідь ТОВ «МГ «Зубр» юридичний відділ обради надав негативний відгук. Зокрема, площа мисливських угідь, яку передають у користування, не може бути меншою за 3000 га. Натомість передати хочуть 2945 га. По-друге, законодавством не передбачено такої процедури як приєднання додаткової площі мисливських угідь.

Є також інші зауваження. Зокрема, відсутні погодження від органів місцевого самоврядування щодо надання у користування мисливських угідь, що розташовані на території сіл Старе Село та Будьків.

ТОВ «Мисливське господарство «Зубр» належить Тетяні та Наталії Дубневичам, дружинам братів Богдана і Ярослава Дубневичів.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук