Наступного року на Буковині запрацює молокозавод

Економіка28 грудня 20102010

Чернівецька область – єдина в Україні не має на своїй території молокозаводу, тому у планах влади ввести в дію у 2011 році таке підприємство. Про це повідомив під час селекторної прес-конференції голова Чернівецької ОДА Михайло Папієв.

“Молокозавод буде стабільно працювати тільки тоді, якщо поряд з ним будуть збудовані сучасні молочні ферми, переробку продукції яких буде здійснювати це підприємство”, – сказав Михайло Папієв. Якщо нове підприємство буде зорієнтоване лише на закупівлю сировини у населення, його продукція не зможе конкурувати з іншими виробниками, які вже тривалий час закуповують молоко у буковинців.

Для забезпечення надійної сировинної бази голова облдержадміністрації, окрім створення молочних ферм, вважає за необхідне створити вигідніші умови закупівлі сировини у населення.

“Необхідно, щоб те молоко, яке буде вироблятись в Чернівцях на молокозаводі, було конкурентоспроможне і за ціною, і за якістю. Ми це завдання перед собою поставили, намітили програму і знаємо, що це буде успішний ефективний проект”, – переконаний Михайло Папієв.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук