Наступного тижня оголосять новий тендер з реконструкції Львівського перинатального центру

Щоб зібрати кошти на фінансування реконструкції Львівська облрада може виставити на продаж кілька приміщень у центральний частині Львова

Відновити реконструкції Львівського обласного перинатального центру обіцяють після Великодніх свят

Тендер для визначення нового підрядника з реконструкції Львівського обласного перинатального центру планують оголосити наступного тижня. Про це під час виїзного засідання до Центру у п’ятницю, 24 лютого, заявила заступниця голови Львівської облдержадміністрації Ірина Гримак.

Представники облдержадміністрації з трудовим колективом оглянули приміщення Центру, який на реконструкцію закрили ще у 2013 році.

«Зовнішні роботи будівлі вже завершені – споруджено дахи, встановлені вікна, утеплено фасад. Також провели гідроізоляцію фундаментів. Тепер слід завершити роботи, початі попереднім підрядником. Це влаштування внутрішніх перегородок, підведення внутрішніх мереж тощо», – зазначила Ірина Гримак, повідомили у прес-службі облдержадміністрації.

За її словами, до наступного тижня управління капітального будівництва Львівської облдержадміністрації відкоригує проект, щоб оголосити новий тендер.

«Ремонтні роботи відновлять вже після Великодніх свят», – запевнила Ірина Гримак.

Як відомо, на початку лютого уряд виділив на реконструкцію Львівського перинатального центру 45 млн грн з державної субвенції. Загалом на його відновлення необхідно близько 175 млн грн. Під час наради у Львівській облраді 15 лютого домовилися першочергово скеровувати кошти на завершення реконструкції у двох корпусах центру, розрахованих для прийому вагітних жінок і прийняття пологів та реконструкцію господарського блоку.

Потребу у співфінансуванні з обласного бюджету на ці цілі оцінюють у 35-40 млн грн. Заступник голови Львівської обласної ради Володимир Гірняк зазначив ZAXID.NET, що ці кошти можливо акумулювати з надходжень від продажу майна.

«Наразі бачимо кілька варіантів. Ми хочемо виставити на приватизацію «Львівську обласну книжкову друкарню» на вул. Пекарській, площею понад 2100 м2. Як на мене, її можна приватизувати орієнтовно за 15 млн грн. Проте з’ясувалося, що там поки немає кадастрового номера, тож винесення об’єкта на приватизацію передуватиме юридична робота», – розповів Володимир Гірняк.

Він розповів, що є низка приміщень департаменту охорони здоров’я ЛОДА, зокрема на вул. Устияновича, Лемківській, Личаківській, які на сьогодні не використовуються медиками, проте утримуються за бюджетний кошт, і планується обговорення щодо доцільності їх подальшого утримання.

«Ми поведемо широке обговорення, і якщо буде згода політичних сил, вони можуть бути виставлені на аукціон. Кошти від продажу пішли б у бюджет розвитку, а певна їх частина власне на перинатальний центр», – зазначив Володимир Гірняк.

Також, за його словами, розглядається можливість отримати надходження від продажу приміщень у колишньому універмазі на пл. Ринок, 32. За оцінкою заступника голови Львівської облради, їх вартість мала б становити не менше 50 млн грн.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук