Львів'янки Наталка Сняданко та Мар’яна Садовська виступили на фестивалі у Познані

Львів'янки Наталка Сняданко та Мар’яна Садовська виступили на фестивалі у Познані
фото Читомо

У рамках літературного фестивалю Endemity у Познані сьогодні, 17 жовтня, відбувся спільний вечір письменниці Наталки Сняданко та співачки Мар’яни Садовської.

Мар'яна Садовська — всесвітньо відома українська співачка, актриса, композитор, аранжувальниця, музичний драматург, викладачка, фольклористка, художниця. Вже багато років мешкає в Кельні, а працює в різних країнах Європи і США. У творчому доробку Садовської три сольних музичних альбоми, низка театральних ролей, музика до вистав. 

Наталка Сняданко — львівська письменниця, журналістка, перекладає з польської (Збіґнєв Герберт, Ярослав Івашкевич, Чеслав Мілош, Ян Бжехва, Ольга Токарчук, Януш Вішнєвський) та німецької (Франц Кафка, Фрідріх Дюрренматт, Ґюнтер Ґрасс, Стефан Цвайґ, Юдіт Германн, Ельфріде Єлінек, Карл Май та ін.). Авторка прозових книг "Колекція пристрастей, або Пригоди молодої українки" (2001, 2004), "Сезонний розпродаж блондинок" (2005), "Синдром стерильності" (2006), "Чебрець у молоці" (2007), "Країна поламаних іграшок та інші подрожі" (2008), "Комашина тарзанка" (2009), «Гербарій коханців» (2011), "Амаркорд" (2012), "Фрау Мюллер не налаштована платити більше" (2013). Її прозу перекладають у Польщі, Росії, Білорусії, Чехії, Німеччині, Швайцарії, Австрії та США. Лауреатка премії ім. Конрада-Коженьовського Польського Інституту в Києві.

Саме польський переклад “Комашиної тарзанки” і став основою вечора, який відбувся у Klub Dragon.
 
Цей музично-літературний перформенс був зроблений спеціально для фестивалю. Утім Садовська та Сняданко мали спільні виступи на Лейпцизькому книжковому ярмарку та книжковому ярмарку у Києві. 
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук