«Натхненні часом»: національний конкурс для бізнес-леді «Підприємницький талант України 2015»

Успіху часто досягають ті, хто не думає про поразки. Саме ті жінки, які не побоялись перешкод на своєму шляху і впевнено йшли до мрії — сьогодні можуть вважатися еталонами успіху.

Економікапромоція, 21 вересня 20155010

Для бізнес-леді цього року проводиться IV національний конкурс «Підприємницький талант України 2015».

У рамках конкурсу у Львові відбудеться безкоштовна конференція для підприємців «Натхненні часом». 2 жовтня відомі бізнесмени розкажуть про свої перемоги та дадуть цінні поради для представників бізнесу. Подія відбудеться в готелі «Дністер» за адресою: вул. Матейка 6. Щоб взяти участь у конференції, потрібно зареєструватись . Програму та інформацію про спікерів можна почитати на сайті проекту.

Як зазначають організатори, проект «Підприємницький талант України 2015» був створений для підтримки жінок, які хочуть розкрити свій потенціал в бізнесі, а також шукають натхнення та ідеї для реалізації своєї справи. Проект дає можливість жінкам - підприємцям заявити про себе, поділитися своїм успіхом і стати джерелом натхнення для інших.

Вже четвертий рік поспіль ініціатором конкурсу виступає компанія «Емвей Україна» за підтримки Українського союзу промисловців і підприємців. І за цей час навколо конкурсу об’єднались жінки з усієї країни. Переможницею минулого року стала Ірина Шевченко — керівник проекту Школа фінансової грамотності для дітей «Абетка грошей».

Ірина Шевченко, головна переможниця конкурсу «Підприємницький талант України 2014», почесні члени журі — Анатолій Кінах,  український політичний і державний діяч, голова Українського союзу промисловців і підприємців (УСПП), Томаш Мурас — генеральний директор ТОВ «Емвей Україна» 

Цьогоріч взяти участь у конкурсі можуть жінки-підприємці з усієї України. Їх історії будуть об’єднані спільною темою «Натхненні часом». І це невипадково, адже організатори пропонують учасницям зосередитися на професійних якостях успішного підприємця, а також на вмінні адаптуватися під умови часу. Успіху досягають ті, хто діє, не чекаючи «ідеальних умов», і приймає виклики часу як нові можливості.

Прийом заявок на конкурс триває до 10 жовтня. А ім’я головної переможниці вся країна дізнається вже 20 листопада на урочистій церемонії в Києві. До речі, цього року оцінювати роботи конкурсанток будуть практики з досвідом управління бізнесом,  більшість з яких складають жінки. Серед них і власниця видавництва «Основи» Дана Павличко, яка має досвід перетворення близької до банкрутства справи у бізнес, що стрімко розвивається. Оцінюватиме конкурсанток буде і головний редактор Сегодня.ua Світлана Панюшкіна, яка активно підтримує розвиток малого і середнього бізнесу, Інна Поперешнюк, співласниця «Нової Пошти», яка починала свій підприємницький шлях із невеличкого кондитерського цеху, який орендувала разом з чоловіком.

Передбачається, що жінки-підприємці скористаються нагодою поділитись своїми історіями успіху та отримати головний приз — 70 тисяч гривень* на розвиток власного бізнесу. А національний конкурс для бізнес-леді «Підприємницький талант України 2015» надихне українок на втілення у життя нових бізнес-проектів!

* Термін проведення конкурсу — з 1 вересня по 20 листопада 2015 року.

Конкурс проводиться по всій території України, виключаючи тимчасово окуповані території (АР Крим) та території зони АТО Донецької та Луганської областей.

Деталі на сайті.

Головний приз у розмірі 70 000 грн до утримання податків/зборів/платежів, передбачених законодавством України на момент виплати призу, який передається безоплатно переможцю конкурсу на умовах, зазначених на сайті.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук