Нацагентство з управління активами готується продати резиденцію «Межигір'я»

Державні органи не знають, що робити з комплексом у Межигір'ї

Національне агентство з виявлення, розшуку та управління корупційними активами готове виставити на продаж колишню резиденцію екс-президента Віктора Януковича «Межигір'я», яка знаходиться у селі Нові Петрівці Київської області. Про це сказав голова Нацагентства Антон Янчук, пишуть «Українські новини».

За його словами, Нацагентство може почати управління арештованим майном «Межигір'я» лише на підставі рішення суду. «Гіпотетично мандатом управління може охоплюватися будь-яка діяльність щодо цього об'єкта. В тому числі і продаж - найпростіший варіант. Це і залучення будь-яких інвестицій в частину об'єкта і продаж решти. Можливо, оренда або інші заходи», - сказав Янчук.

Голова Нацагенства повідомив, що «Межигір'я» - це «умовно складний цілісний майновий комплекс, так як в ньому є сукупність рухомого і нерухомого майна, земельних ділянок з різним цільовим призначенням, з різними власниками, з різними юридичними титулами на кожен об'єкт».

Він також зазначив, що державні органи на даний момент не мають остаточного рішення щодо подальшої долі «Межигір'я». «У зв'язку з тим, що це об'єкт складний і складається з різних елементів, ніхто на даний момент в державі не має обґрунтованої думки, а що з цим усім робити разом», - сказав він.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що у липні Печерський районний суд заарештував об'єкт водного транспорту, 3 об'єкта житлового фонду, 2 гаража і цінності з державної резиденції «Межигір'я», що належать Віктору Януковичу.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук