Нацбанк ліквідує створений Арбузовим телеканал БТБ

ЕкономікаВолодимир Пиріг, 30 грудня 20142300

Голова Національного банку України Валерія Гонтарева прогнозує ліквідацію телеканалу БТБ (ТОВ «Банківське телебачення»), що належить Нацбанку.

Про це вона заявила на прес-конференції в Києві, повідомляє РБК-Україна.

«З неправильних активів (Нацбанку) щось ми намагаємося продати, щось намагаємося передати. Наприклад, телеканал БТБ, який намагалися передати на іномовлення. У нас ще просили на 2 місяці його підтримати, хоча ми вже звели його з великого телеканалу на міні-рівень. За планом ми розраховували 15 грудня починати його ліквідацію. Ми не маємо наміру в наступному році витрачати 70 мільйонів на утримання телеканалу», – заявила Гонтарева.

В грудні міністр інформаційної політики України Юрій Стець заявив, що українське іномовлення має бути створено на технічній базі телеканалу БТБ. Міністр нагадав, що з 1 січня 2015 року НБУ припиняє фінансування телеканалу БТБ як непрофільного активу, пише «Телекритика».

У листопаді голова НБУ Валерія Гонтарева заявила, що Нацбанк має намір позбутися непрофільних активів, зокрема – телеканалу БТБ. За її словами витрати на канал склали 220 мільйонів гривень, тобто 70 мільйонів – щорічно. Генеральний директор БТБ Світлана Криворучко у коментарі «Телекритиці» сказала, що Рада НБУ ще кілька місяців тому поінформувала, що фінансувати БТБ з 1 січня 2015 року не буде.

Телеканал БТБ було створено в час, коли Нацбанк очолював Сергій Арбузов.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук