Нацбанк скасував обмеження на видачу коштів з банківських рахунків та банкоматів

ЕкономікаНазарій Тузяк, 23 серпня 20177030

Національний банк України відмовився від обмежень на видачу готівки у касах та банкоматах. Як повідомила 23 серпня прес-служба НБУ, таким чином Нацбанк скасував останні обмеження на видачу коштів з банківських рахунків.

«Національний банк продовжує послаблювати антикризові обмеження на валютному ринку, які втратили свою ефективність і актуальність. Чергові послаблення цього разу стосуються як валютних операцій населення й бізнесу, так і діяльності банків на міжбанківському валютному ринку», – йдеться у повідомленні НБУ.

Там уточнили, що тепер фізичні особи зможуть отримувати готівку в іноземній валюті або банківські метали з поточних і депозитних рахунків через каси та банкомати без обмежень за сумою. Нагадаємо, із вересня 2016 року і досі діяв ліміт у 250 тис. грн – більше цієї суми один клієнт за добу не міг зняти.

Окрім цього НБУ лібералізував підхід до депозитних сертифікатів на пред’явника, знявши заборону на їх випуск та скасувавши вимогу погашати їх лише шляхом перерахування коштів на рахунок власника сертифіката або пред’явника.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук