Львівська мерія погодила НБУ будівництво сховища готівки

НБУ зберігатиме у Львові до 20% усіх готівкових грошей в Україні

ЕкономікаНазарій Тузяк, 18 серпня 2017, 09:42 2292 5

Виконавчий комітет Львівської міськради під час засідання 18 серпня затвердив Національному банку України містобудівні умови та обмеження на будівництво касового вузла.

Касовий вузол планують побудувати у промисловій зоні поблизу Галицького перехрестя (між проектованими вулицями Земельною та Мележа). Висота будівлі не має перевищувати чотири поверхи. Передбачається, що це буде сховище для грошей для всього західного регіону, в якому зберігатиметься 20% від загального обігу готівки в Україні.

Безкоштовну земельну ділянку площею 7,7 га для будівництва сховища НБУ отримав від Львівської міськради ще у лютому 2016 року. Така велика площа потрібна для того, аби дотриматися міжнародних стандартів організації касових центрів, а також вимог безпеки до будівель такої категорії складності.

Сховище готівки побудують на околиці Львова поблизу Галицького перехрестя

Зараз ця ділянка не використовується. Після розробки проекту і отримання всіх дозволів на ній мають облаштувати інженерно-господарську інфраструктуру, гаражні бокси для розміщення підрозділу перевезення цінностей, під’їзні шляхи, зони паркування автотранспорту банків. Будівлі касового центру розміщуватимуться на площі близько 1,2 га, а вся інша територія буде охоронною зоною, частину якої у перспективі планують також використати для розширення будівель.

Територія касового центру матиме три рівні охоронної зони. У одній з них, за європейським досвідом, навіть буде виритий рів із водою. За попередніми оцінками, вартість будівництва становитиме $20-30 млн. Планується, що саме будівництво почнеться уже наступного року.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук