Нацбанк визнав неплатоспроможним банк синів Щербаня

ЕкономікаІрина Данилів, 21 липня 201513070

Національний банк України 20 липня 2015 року відніс ПАТ «АКБ «Капітал» до категорії неплатоспроможних, повідомляє прес-служба НБУ.

Згідно із повідомленням, у січні 2015 року «АКБ «Капітал» через незадовільну якість активів та ризик ліквідності через зменшення високоліквідних активів було віднесено до категорії проблемних.

«Упродовж наступних 180 днів, тобто до 20 липня 2015 року ПАТ «АКБ «Капітал»  був зобов'язаний привести свою діяльність у відповідність до вимог законодавства України, у тому числі нормативно-правових актів Національного банку України», - йдеться у повідомленні.

Проте, як зазначають в НБУ, незважаючи на зусилля з боку власника істотної участі, стабілізувати роботу банку не вдалося. Причиною цього стало те, що переважна більшість активів банку та частина операційних потужностей залишилась на тимчасово окупованій території.

За даними НБУ станом на 30 червня, сини покійного донецького бізнесмена і політика Євгена Щербаня – Руслан і Євген – напряму і опосередковано контролюють 35% акцій банку. Ще 24,73 належить Віолеті Епель, 15,45% - Тетяні Поляковій.

За даними НБУ, на 1 квітня за розміром активів банк займав 61 місце (1,99 млрд грн) серед 133 діючих банків.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук