Національна академія аграрних наук розробила нову стратегію зрошення земель в Україні

ЕкономікаРоман Ганкевич, 3 квітня 20178431
Програма зрошення передбачає реалізацію інвестиційних проектів на основі залучення коштів Світового банку

Стратегія зрошення, розроблена Національної аграрної академії аграрних наук (НААН) України, дасть змогу залучити інвестиції на 1,5 - 2 млрд дол. і відновити поливи на площі більше 500 тис. га, а також щорічно підвищуватиме врожайність зернових на 20 млн т. Про це повідомляє Міністерство аграрної політики та продовольства України.

Як зазначається, одним із елементів стратегії зі зрошення є підвищення водозабезпеченості південних регіонів України завдяки залученню водних ресурсів річки Дунай. Також науковці НААН розробили нові конструкції споруд для очищення підземних і поверхневих вод з використанням нових фільтруючих матеріалів та біологічних методів очищення.

Окрім того, в рамках стратегії передбачені водозберігаючі та грунтозахисні режими зрошення сільськогосподарських культур, що дозволяють зекономити до 35% поливної води.

За словами президента НААН Ярослава Гадзала, програма зі зрошення передбачає реалізацію інвестиційних проектів на основі залучення коштів Світового банку. Це дасть змогу відновити полив на площі понад півмільйона гектарів та підвищити врожайність зернових на 20 млн тонн щорічно.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук