Нацкомісія затвердила нові тарифи на тепло для львів’ян

З 1 липня у Львові, як і в інших містах України, зростуть тарифи на тепло. Це пов’язано з підняттям цін на природний газ. Конкретний розмір тарифів на послуги затверджено відповідно до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері комунальних послуг,від 6 червня 2014 року №650.

Про це йдеться в повідомленні прес-служби Львівської міськради.

Отож, Львівському міському комунальному підприємству «Львівтеплоенерго» тарифи на послуги для потреб населення встановлено на такому рівні:

1. З центрального опалення на рівні:

  • умовно-змінна частина двоставкового тарифу на опалення для споживачів з будинковими приладами обліку теплової енергії – 277,85 грн/Гкал (з ПДВ);
  • умовно-змінна частина двоставкового тарифу на опалення для споживачів без будинкових приладів обліку теплової енергії – 6,08 грн/м2 (з ПДВ);
  • умовно-постійна частина тарифу грн (Гкал/год.) за місяць упродовж року – 22012,86 грн/Гкал/год (з ПДВ).

2. З централізованого гарячого водопостачання на рівні:

  • для споживачів з рушникосушками – 28,32 грн/куб. м (з ПДВ);
  • для споживачів без рушникосушок – 26,16 грн/куб. м (з ПДВ).

Ця постанова (№650 «Про встановлення тарифів на послуги з централізованого опалення та послуги з централізованого постачання гарячої води, що надаються населенню суб’єктами господарювання, які є виконавцями цих послуг») набуває чинності з 1 липня 2014 року.

Як інформував ZAXID.NET, для кожного міста України розглядався економічно обґрунтований тариф на тепло. Відтак тариф для Львова зросте приблизно на 34%.

На сьогодні тарифи на гарячу воду для споживачів категорії населення ЛМКП «Львівтеплоенерго» становлять – 20,16 грн, вартість тепла – 179,71 за 1 Гкал та 1,301 грн за 1 м2 опалювальної площі.

Додамо, що з 1 липня тариф на водопостачання та водовідведення у Львові становитиме 7,98 грн. Зараз вартість води – 5,76 грн.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук