Нацрада призначила перевірку телеканалу «Інтер» через показ радянських фільмів

КультураАндрій Стець, 22 лютого 20180

Нацрада позапланово перевірить телеканал «Інтер» через демонстрацію радянських фільмів з російськими акторами та режисером з «чорного списку». Про це повідомляє «Укрінформ».

У відомстві повідомили, що перевірки телеканалу призначили через трансляцію радянських фільмів, у творчому складі яких представлені російські актори і режисери, що внесені до Переліку осіб, які створюють загрозу національній безпеці України.

Мова йде зокрема про наступні стрічки: Вертикаль, Місце зустрічі змінити не можна, У пошуках капітана Гранта (режисер Сергій Говорухін), 12 стільців, Кавказька полонянка, або Нові пригоди Шурика (за участю Наталії Варлей), а також По вулицям комод водили (за участю Валентини Тализіної).

«Отже, за результатами моніторингу та на підставі скарги громадянина Максим Ковбик, призначили «Інтеру» чергову перевірку», - повідомив член Нацради Сергій Костинський.

Предмет перевірки - порушення телеканалом абзацу десятого частини другої статті 6 Закону України «Про телебачення і радіомовлення».

Зазначимо, що телеканал системно показує стрічки з особами з так званого чорного списку. Так, у січні Нацрада призначила перевірку Інтеру через показ стрічок: Д’Артаньян і три мушкетери та Чародії за участю артистів із «чорного списку».

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук