Нацрада України з телерадіомовлення призначила позапланову перевірку ТРК «Шансон»

Нацрада України з телерадіомовлення призначила позапланову перевірку ТРК «Шансон»
Телерадіокомпанії «Шансон» призначено позапланову перевірку

Національна рада з питань телебачення і радіомовлення призначила позапланову перевірку телерадіокомпанії «Шансон» у зв'язку з ознаками використання телерадіоорганізації для закликів до розв'язування війни, агресивних дій або їх пропаганди. Про це повідомили у прес-службі Нацради в четвер, 25 серпня.

Як зазначається, за результатами моніторингу ефіру «Радіо Шансон», що виходить на частоті 101,9 МГц у Києві, компанії призначено позапланову перевірку дотримання нею вимог абз. 4 ч. 2 ст. 6 закону «Про телебачення і радіомовлення» (Щодо неприпустимості використання телерадіоорганізацій для закликів до розв'язування війни, агресивних дій або їх пропаганди - ред.).

Також повідомляють, що 14 серпня 2016 року Нацрада зафіксувала в ефірі радіостанції трансляцію музичного твору Аріни Крамер «Сьогодні все спокійно», де фігурують такі рядки: «Солдат своей страны, ты заслужил награду […] Я так горжусь тобой, когда мундир ты достаёшь, и в дом друзья приходят в августовский праздник. Я счастлива, когда гитару в руки ты берёшь и льются песни русского спецназа…».

У Нацраді цей факт вважають популяризацією і пропагандою правоохоронного органу держави-агресора. Там також додали, що на цей факт звернула увагу громадянка Ганна Горська, звернення якої щодо трансляції на «Радіо Шансон» пісні з прославлянням героїзму військових держави-агресора було переслано до Нацради Міністерством інформаційної політики.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що наприкінці липня Нацрада заборонила російський телеканал «Ностальгія». Підставою для цього зокрема стало порушення частини першої статті 4 закону України «Про засудження комуністичного і націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні і заборона пропаганди їх символіки», оскільки ефір телеканалу оформлений символікою Радянського союзу, логотип містить зображення серпа і молота, а заставки - зображення прапора СРСР і червону зірку.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук