Нацрада знову обговорила з телевізійниками питання російського контенту

КультураДарина Цвях, 6 серпня 20144291

Вчора, 5 серпня, відбулася зустріч членів Національної ради із топ-менеджерами українських телеканалів, де обговорювалося питання російського контенту.

Під час розмови була заявлена вимога до загальнонаціональних телеканалів продемонструвати свою соціально відповідальну позицію в питанні трансляції російської кіно- і телепродукції, що формує позитивний імідж збройних сил і спеціальних формувань країни-агресора, містить ознаки забороненого пропагандистського контенту.

Національна рада заявила про  черговий моніторинг дотримання телеканалами законодавства України та приєднання до Експертної комісії з питань розповсюдження і демонстрування фільмів (члени Національної ради О. Герасим'юк і В. Севрюков).

Представники медіа-галузі внесуть свої пропозиції стосовно необхідних змін до чинного законодавства у сфері телебачення.

Учасники зустрічі ухвалили розпочати відсутню досі комунікацію між регулятором, кінематографом, всіма учасниками ринку задля вироблення критеріїв оцінки контенту, розробки стратегії розвитку українського ринку, обговорення юридичних аспектів, обміну досвідом з європейськими колегами у квотуванні, в підтримці вітчизняного виробника, поширенні національного продукту, захисті вітчизняного інформаційного й культурного простору.

Національна рада закликала представників телебізнесу визначитися з громадянською позицією та взяла на себе відповідальність щодо зміцнення інформаційної безпеки в українському ефірі.

Нагадаємо, що Нацрада вже не раз піднімала питання російського контенту на українському телебачені. А минулого тижня її пікетували активісти, які вимагали заборонити трансляцію російських серіалів на телеканалах. Також міністр культури України Євген Нищук наголосив, що Нацрада має сформувати експертну комісію, аналогічну тій, яка на вимогу Держкіно віднедавна переглядає російські фільми перед наданням їм прокатного посвідчення.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук