Найбільша в Україні державна газовидобувна компанія почала ребрендинг своїх АЗС

ЕкономікаАндрій Стець, 7 вересня 20178981
Мережа АЗС носитиме назву U.GO

Найбільша видобувна компанія України «Укргазвидобування» почала створювати мережу автозаправних станцій під брендом U.GO. Новий автозаправний комплекс почав роботу 7 вересня в Харкові, повідомила прес-служба компанії.

Як повідомляється, АЗК буде працювати під брендом U.GO і пропонувати споживачам нафтопродукти виключно стандарту Євро-5 виробництва Шебелинського газопереробного заводу, який також знаходиться у власності компанії. З 2016 року завод повністю перейшов на випуск продукції стандартів Євро-4 і Євро-5.

Також на АЗК будуть магазин супутніх товарів і міні-кафе.

«За досить короткий термін ми модернізували Шебелинський завод, і почали випуск нафтопродуктів високої якості, чим довели, що робити європейське паливо в Україні можливо. Тепер ми почали оновлювати обличчя державної нафтопереробки, відкривши перший автозаправний комплекс сучасного формату», – заявив директор з комерційних питань «Укргазвидобування» Сергій Федоренко.

Восени минулого року стало відомо, що компанія планує провести ребрендинг своєї мережі автозаправних станцій.

Пізніше стало відомо, що в 2017 році на розширення і ребрендинг роздрібної мережі АЗС компанії «Укргазвидобування» планує виділити близько 90 млн грн. Наразі АЗС компанії розташовані в Харкові та в Харківській області.

«Укргазвидобування» – найбільша видобувна компанія України. 100% акцій компанії належить НАК «Нафтогаз України».

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук