Найбільші львівські університети зупинили навчання через газову кризу

СуспільствоНазарій Тузяк, 3 березня 201823101
Найбільші львівські університети зупинили навчання через газову кризу
У адмінбудівлях та гуртожитках ЛНУ ім. І. Франка перейшли на максимально економний режим опалення

«Львівська політехніка», ЛНУ ім. І. Франка та Львівський медичний університет тимчасово зупинили навчання через припинення постачання газу в Україну.

У суботу, 3 березня, на офіційному сайті ЛНУ ім. І. Франка повідомили про тимчасову зупинку навчального процесу. В опублікованому наказі ректора університету вказано, що повноцінний навчальний процес відновиться у понеділок, 12 березня. До того часу на всіх факультетах і у всіх коледжах університету буде зупинене аудиторне навчання студентів. До 11 березня включно в усіх адмінспорудах ЛНУ ім. І. Франка та гуртожитках триватиме «максимальний режим економії тепло- та енергоносіїв».

Подібне рішення напередодні ухвалили і ректори «Львівської політехніки» та Львівського національного медичного університету ім. Д. Галицького.

Так, у «Львівській політехніці» продовжили попередній наказ ректора, яким через подорожчання газу студентів перевели на дистанційне навчання. Дію цього наказу у НУ «Львівська політехніка» вирішили продовжити ввечері п'ятниці, 2 березня. Аудиторні заняття в університеті відновляться також із 12 березня (тобто на тиждень пізніше, від раніше запланованої дати).

Як і в двох попередніх випадках, навчання у Львівському медуніверситеті відновиться із понеділка 12 березня, а пропущені робочі дні відпрацьовуватимуться згодом.

Зазначимо, через раптове припинення постачання газу в Україну з Росії український уряд рекомендував зупинити роботу дошкільних навчальних закладів, шкіл та вищих навчальних закладів до шостого березня включно.

Із п'ятниці львівські комунальні та навчальні заклади перевели в ощадливий режим. Окрім цього у Львівській міськраді та Львівській облдержадміністрації закликали мешканців Львова та області також по змозі економно обігрівати свої помешкання.

P. S. У суботу ввечері, після оприлюдненого Міносвіти листа про відновлення навчального процесу з 5 березня Львівський медуніверситет скасував попереднє рішення про зупинку навчання. Навчальний процес у Львівському медичному університеті не буде перериватися і продовжиться з 5 березня.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук