Найближчим часом монетизацію всіх субсидій не впровадять, – Мінсоцполітики

ЕкономікаВолодимир Пиріг, 29 листопада 201611172

Міністерство соціальної політики не бачить у найближчій перспективі можливості монетизації всіх субсидій, сказав у вівторок, 29 листопада, в Києві директор Департаменту державної соціальної допомоги Міністерства соціальної політики Віталій Музиченко, повідомив Укрінформ.

«На сьогодні Міністерство соціальної політики не бачить в найближчій перспективі можливості монетизації всіх субсидій. Це нереально – ні з фізичної точки зору, ні з технологічної. Навіть, якщо спроектувати ситуацію, що потрібно відкрити 7 мільйонів особових рахунків, щоб виплачувати цю субсидію, то це може розтягнутись на півріччя або мінімум на рік», – сказав Музиченко.

Він також зауважив, що в міністерстві розуміють: на сьогодні система органів соціального захисту населення не зовсім готова до реалізації монетизації субсидій в повному обсязі.

«Тому що це і кадри, це і відповідне програмне забезпечення, це і фінансування. Потрібно дати відповіді на всі ці запитання перед тим, як перейти до повномасштабної монетизації», – зауважив він.

За словами урядовця, в Мінсоцполітики вважають, що впровадження окремих механізмів монетизації є правильним кроком і має розглядатись вже в найближчій перспективі.

«Зокрема, перший варіант, про який багато говориться, це монетизація залишків, зараз ми працюємо над цією тематикою, але найголовніше, що треба розуміти – це готовність системи, тому треба реалізувати відповідний механізм», – додав Музиченко.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук