Найкращим спортивним тренерам Львова виплатять по ₴25 тис.

СуспільствоН.Т., 21 квітня 20161

Найкращим спортивним тренерам, які працюють з молоддю у Львові, виплатять по 25 тис. гривень. Це передбачено програмою «Дитячий тренер», яку під час сесії 21 квітня затвердили депутати Львівської міської ради.

Згідно з цією програмою, 100 найкращих тренерів визначатимуть через конкурсний відбір комісією, яку створить директор департаменту гуманітарної політики Львівської міськради. Прийом документів для участі у цій програмі проводитиметься до серпня 2016 року, а найкращих тренерів визначать у вересні-жовтні.

«Ми у 2015 році у місті зробили прецедент, започаткувавши цю програму, і зараз маємо позитивні відгуки у середовищі тренерів. Якщо коротко, то це програма підтримки молодих тренерів і підвищення престижності роботи дитячого тренера. Її учасниками можуть стати тренери, які працюють із дітьми до 18 років», – розповів начальник управління молоді, сім`ї та спорту ЛМР Володимир Шнайдер.

Переможцями програми «Дитячий тренер» можуть стати не більше п’яти тренерів з одного виду спорту (або не більше 25% від тренерів, які представляють певний вид спорту у місті). На здобуття грошової винагороди можуть бути висунуті кандидати тренерів зі спортивних федерацій, спортивних клубів, спортивних організацій, дитячо-юнацьких спортивних шкіл, педагогів-організаторів установ дитячо-юнацьких та молодіжних клубів Львова з усіх видів спорту, які офіційно визнані в Україні.

Управління молоді, сім`ї та спорту ЛМР удосконалило минулорічний варіант програми, передбачивши більшу суму винагороди для тренерів. Оскільки минулого року не враховували суму податків з винагороди, то тренери отримали менше 25 тис. гривень. Цього року 100 найкращих тренерів виплатять більшу суму, аби після оподаткування розмір винагороди становив 25 тис. грн.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук