Наймані працівники продовжують дотувати приватних підприємців, - ПФУ

Економіка4 лютого 20115

«Якщо подивитися, хто скільки сплачує до Пенсійного фонду, то донедавна приватні підприємці сплачували по 7 грн. Якщо з 1 тис. грн зарплати найманого працівника роботодавець щомісяця до Пенсійного фонду сплачував 320 грн, то підприємець - 7 грн. Виходило, що за рахунок державного сектору за великим рахунком і створювався бюджет Пенсійного фонду, щоб виплачувати її пенсіонерам», - зазначив 4 лютого під час брифінгу начальник головного управління Пенсійного фонду у Львівській області Олександр Другов.

 

 

О.Другов додав, що й далі «суспільство, крім 13,7 млн пенсіонерів, фактично ще утримує підприємців». «Навіть коли платник єдиного податку сплачує уже 200 грн за новим законодавством, проти чого вони виступають, то мінімальний розмір пенсії сьогодні 750 грн. 550 грн. додається за рахунок сплати внесків інших людей, з чиїх зарплат йдуть відрахування. Ми і далі дотуємо підприємців», - прокоментував він ZAXID.NET .

О.Другов зазначив, що помітний ріст участі підприємців у солідарній системі пенсійного страхування відчувався у докризові роки. «Ріст надходжень від підприємців був два роки тому, коли був економічний розквіт, величезні кредитні вливання в економіку. Під 60 тисяч підприємців платили нам. Тепер можемо говорити, що певна категорія підприємців починає згортати свою діяльність, вони закриваються. Така тенденція має місце. При цьому слід враховувати, що у першу чергу закриваються так звані фальшиві підприємці, які займалися підприємництвом від випадку до випадку», - зазначив він.

О.Другов повідомив ZAXID.NET , що у 2010 році управління Пенсійного фонду України у Львівській області акумулювало страхових внесків на 5 млрд 342,8 млн грн у той же час було виплачено 7 млрд 616 млн грн пенсій.

Нагадаємо , співвідношення пенсіонерів до працюючих на Львівщині на кінець 2010 року склало 94 до 100.  

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук