Найпрестижніший концертний зал Лондона закрився для російських виконавців

КультураК.С., 4 січня 201646001
Найпрестижніший концертний зал Лондона закрився для російських виконавців

Найпрестижніший концертний зал Лондона Royal Albert Hall закритий для російських виконавців. Про це розповів політичний емігрант з Росії та координатор руху «Говоріть голосніше!» Андрій Сидельников у інтерв’ю «Крим.Реалії».

«Через концерт Валерії на сьогодні головний і найкращий майданчик Лондона тепер закритий для російських виконавців. Для всіх. Вони не хочуть більше зв'язуватися з російськими артистами. Репутація у Великій Британії коштує дуже дорого», - розповів Сидельников.

Він нагадав, як у 2014 році в «Альберт Голлі» відбувся концерт російської співачки Валерії та її колег. За словами Сидельникова «там були задіяні великі гроші». Концерт спричинив численні акції протесту. Тож імідж королівського залу сильно постраждав.

При цьому концертний майданчик буде також закритий і для тих російських артистів, які «не товаришують з владою», розповів Сидельников.

«Лондон не закривається для них, ми завжди раді їх вітати і чекаємо з концертами, готові допомогти в організації різних заходів, у пошуку альтернативних майданчиків. Але так склалася ситуація, що через той скандал керівництво Albert Hall вирішило не співпрацювати в найближчі роки з російськими виконавцями. І політичне забарвлення, погляди або щось ще не мають значення, просто вони прийняли таке рішення», - наголосив він.

Нагадаємо, у жовтні 2014 року активісти пікетували концертний зал та закликали владу Великобританії та керівництво концертного залу відмовити співачці у праві на в’їзд до країни та скасувати концерт. Йшлося про те, що Валерія та Кобзон «відкрито підтримують терористичні організації - «Донецьку народну республіку» і «Луганську народну республіку», проти лідерів яких введені санкції Євросоюзу». На адресу британського МВС активісти скерували петицію з вимогою відмовити артистам у видачі віз, під якою підписалися більше 4000 осіб. Утім концерт таки відбувся. Було скасовано лише виступи Йосипа Кобзона та сина Валерії.

Згідно із офіційним повідомленням Кобзон не зміг прилетіти до Лондона через проблеми зі здоров’ям, утім організатори пікету стверджують, що автор гімну «ДНР» побоявся проблем на кордоні.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук