Найпривабливішим для інвестицій в Україні є банківський сектор, - експерт

Економіка13 липня 201111392

В Україні найбільш привабливим для іноземних інвесторів нині є банківський сектор. Про це заявив керуючий партнер Ernst & Young в Україні Олексій Кредісов у ефірі Першого ділового каналу.

"Іноземних інвесторів у Східній Європі передусім цікавить виробництво, аутсорсинг і логістика. А в Україні на першому місці перебуває фінансове посередництво — насамперед банки. Ми пояснюємо цей феномен тим, що протягом 2008, 2009, 2010 років була вимога Національного банку України по рекапіталізації банків, тому низка інвестицій приходили саме сюди. Я б назвав це трохи вимушеною інвестицією з боку іноземних інвесторів", — сказав він.

За його словами, іноземці також вкладають капітал в українську логістику і харчову промисловість.

Крім того, одним з найбільш перспективних для інвестування секторів Кредісов назвав аутсорсинг, пославшись на опитування Ernst& Youngсеред керівників великих іноземних компаній.

"Коли ми запитали у топ-менеджерів компаній, в які сектори вони планують заходити, то в Європі — це сектори нової економіки: інформаційні технології, екологічно чиста продукція. Щодо України — насамперед харчова промисловість, логістика та аутсорсинг бізнес-процесів. Тобто Україна може стати центром аутсорсингу для країн Західної Європи, країн традиційної економіки за рахунок перш за все більш дешевої робочої сили, але в той же час відносно кваліфікованої", — зазначив експерт.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук