НБУ дозволив бізнесу купувати валюту в кредит

НБУ дозволив бізнесу купувати валюту в кредит
Скасовано обмеження купівлі валюти за кредитні кошти

Національний банк України надав дозвіл для бізнесу купувати іноземну валюту за рахунок кредитних коштів в гривні без обмежень по сумі в рамках продовження валютної лібералізації. Про це повідомляє прес-служба НБУ у середу, 7 серпня.

«Зазначене послаблення дозволить підприємствам більш ефективно управляти ліквідністю і купувати необхідні обсяги валюти для виконання власних зобов'язань у зручний для себе час», - пояснили в Нацбанку.

Крім того, постановою вдосконалений валютний нагляд за дотриманням бізнесом граничних термінів розрахунків за зовнішньоекономічними операціями.

Відтепер банки зобов'язані завершувати нагляд за експортними операціями протягом 5 робочих днів з моменту отримання від Національного банку інформації про зміну обслуговуючого банку в митній декларації клієнта. Як зазначають в НБУ, це дозволить уникнути подвійного контролю клієнтської операції.

Крім цього, уточнено порядок здійснення нагляду за імпортними операціями в разі зміни обслуговуючого банку в митній декларації.

Нагадаємо, що раніше НБУ скасував вимогу обов'язкового продажу бізнесом валютних надходжень на міжбанківському валютному ринку.

Крім цього, навесні цього року НБУ дозволив фінансовим компаніям встановлювати власний курс гривні.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук