НБУ обмежив суму переказу е-грошей між фізичними особами

ЕкономікаО.Г., 18 липня 201456160

Національний банк обмежив суму переказу електронних грошей між фізичними особами з передплачених карт рівнем 4 тисяч гривень на місяць.

Відповідне рішення закріплене постановою НБУ № 378, текст якого розміщений на веб-сайті Верховної Ради, повідомляє “Економічна правда”.

"Користувачі-фізособи мають право переказувати електронні гроші іншим користувачам-фізособам з використанням передплачених карт в сумі до 500 гривень на день і не більше 4 тисяч гривень протягом одного місяця", - вказується в документі.

Крім цього, постановою передбачається, що користувачі мають право використовувати електронні гроші для розрахунків за допомогою поповнюваного електронного пристрою в сумі до 35 тис. грн протягом календарного року.

У розрахунок цієї суми не включаються електронні гроші, погашені на вимогу користувача протягом календарного року.

Випуск електронних грошей в Україні мають право здійснювати лише банки. З переліком систем електронних грошей, дозволених в Україні, та банків, які мають право випускати електронні гроші, можна ознайомитися на сайті Нацбанку. Зокрема, наразі в Україні легалізовані дві системи електронних грошей: "Максі" (емітент — ПАТ "Альфа-Банк") і MoneXy (емітент — ПУАТ "Фідобанк").

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук