НБУ очікує виділення $1 млрд від МВФ у липні

 НБУ очікує виділення $1 млрд від МВФ у липні
Голова Національного банку України Валерія Гонтарєва

Голова Національного банку України Валерія Гонтарєва очікує прийняття рішення про виділення чергового траншу за програмою EFF у розмірі $1 млрд на засіданні ради директорів Міжнародного валютного фонду (МВФ) в липні. Про це вона повідомила у четвер, 23 червня, поінформував «Інтерфакс-Україна».

«Ми очікуємо, що рада директорів МВФ відбудеться в липні, але дата ще не оголошена. Найближчий транш, який ми очікуємо отримати, в розмірі $1 млрд», – сказала вона.

Гонтарєва також уточнила, що з боку НБУ все узгоджено, але меморандум з МВФ ще не підписаний.

«У меморандумі немає суми, яка стосується рекапіталізації держбанків. Ця сума була погоджена і підписана нами з Мінфіном після інспектування і стрес-тесту цих банків ще на початку року», – пояснила голова НБУ.

Як відомо, перший транш за новою програмою в обсязі $5 млрд Україна отримала 13 березня, другий на $1,7 млрд – 4 серпня 2015 року.

У травні цього року в Україні працювала місія МВФ. Сторони погодили усі питання щодо другого перегляду програми реформ, обговоривши різні аспекти монетарної, банківської, антикорупційної політики, пенсійної реформи та приватизації. Однак меморандум, який обумовлює виділення наступного траншу від МВФ, поки не підписаний.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук