НБУ почав оприлюднювати імена власників банків

ЕкономікаІрина Данилів, 28 серпня 201540960

Національний банк України почав публікувати інформацію про власників банківських груп. На сьогодні на сайті нацбанку вже наявна інформацію про 17 банків. Таким чином, регулятор виконує вимоги закону України від 16 липня 2015 р. № 629 – VIII, повідомляє прес-служба НБУ.

Нагадаємо, у травні поточного року НБУ зобов'язав комерційні банки до 29 травня 2015 року надати перелік усіх пов'язаних із фінустановою осіб. Крім того, згідно з документом, у період до введення регулятором відповідної форми статистичної звітності банки зобов'язані щомісячно до 10 числа надавати в НБУ актуалізований перелік пов'язаних з банком осіб.

Серед таких пов'язаних осіб - контролери банку і його прямі та опосередковані акціонери з істотною участю, керівники банку, учасники банківської групи, споріднені й афілійовані особи банку та їх великі власники.

У повідомлення прес-служби Нацбанку також йдеться про те, що дія закону про розкриття власників стосується  також  компаній, які не мають статусу фінансових, але для яких фінансові послуги є переважним видом діяльності.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук