НБУ посилив вимоги до перевірки банками операцій своїх клієнтів

ЕкономікаАндрій Стець, 30 травня 20177560
Відтепер банки будуть аналізувати операції своїх клієнтів не щоквартально, а постійно

Національний банк України змінив вимоги по управлінню банками ризиками у сфері фінансового моніторингу. Про це повідомили у прес-службі регулятора у вівторок, 30 травня.

Зокрема, відтепер банки будуть аналізувати операції своїх клієнтів не щоквартально, а постійно, використовуючи при цьому ризикоорієнтований підхід. Крім того, з метою приведення розгляду банками проблемних питань фінансового моніторингу до єдиних стандартів у відповідності зі світовим досвідом, такі питання будуть розглядатися кожним банком колегіально.

Тобто, для аналізу операції будуть створені спеціальні комітети у складі яких обов'язково повинні бути присутніми керівники центрального і фронт-офісів, працівники юридичного департаменту та управління ризиками банку. Відповідні зміни передбачені постановою правління НБУ від 25 травня 2017 № 42 «Про затвердження змін до Положення про здійснення банками фінансового моніторингу», яке набирає чинності з дня, наступного за днем його офіційного опублікування, тобто з 31 травня 2017 ода.

Нагадаємо, раніше НБУ пом'якшив валютні обмеження для інвесторів.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук