Українці зможуть вільно ввозити до країни більше €10 тис.

Нацбанк спростив порядок ввезення готівкової іноземної валюти в Україну

ЕкономікаРоман Ганкевич, 13 грудня 201712710
Українці зможуть вільно ввозити до країни більше €10 тис.
фото Depositphotos
В НБУ також удосконалюють порядок вивезення валюти

Національний банк України (НБУ) спростив порядок ввезення в Україну іноземної валюти резидентами та вдосконалює порядок її вивезення. Про це повідомляється на сайті фінансового регулятора.

Відповідні зміни затверджені постановою правління НБУ №127 від 12 грудня 2017 року «Про внесення зміни до Інструкції про переміщення готівки і банківських металів через митний кордон України», яка набирає чинності з 14 грудня.

«Сьогодні фізичні особи-українці можуть ввозити в Україну понад 10 тис. євро готівкою в еквіваленті за умови її письмового декларування митному органу в повному обсязі, а також за наявності документів, що підтверджують зняття готівки з рахунків у фінансових установах, та квитанції про здійснення валютно-обмінної операції з цієї готівкою, якщо така мала місце, на суму, що перевищує 10 тис. євро в еквіваленті», - йдеться в повідомленні.

Надалі українці зможуть ввозити таку суму без підтверджувальних документів, тобто тільки за умови її письмового декларування митному органу в повному обсязі. Водночас, вивезення за межі України понад 10 тис. євро фізичними особами-резидентами в еквіваленті здійснюється за наявності документів, що підтверджують зняття ними коштів з власних рахунків у банках, та квитанції про здійснення валютно-обмінної операції (у разі здійснення такої операції) на суму, що перевищує в еквіваленті 10 тис. євро.

Нагадаємо, в серпні Нацбанк повністю скасував обмеження на зняття коштів з банківських рахунків.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук