НБУ вимагає відкриття кримінальних проваджень щодо Тарути

ЕкономікаАндрій Стець, 15 жовтня 20164800
НБУ вимагає відкриття кримінальних проваджень щодо Тарути
фото Business.ua
Голова НБУ Валерія Гонтарева

Нацбанк звернувся до СБУ, Генеральної прокуратури та Національного антикорупційного бюро України з проханням відкрити кримінальні провадження у зв'язку з розповсюдженням провокаційних матеріалів з голослівними звинуваченнями на адресу голови Національного банку України. Про це повідомляє прес-служба НБУ.

Мова йде про збірку під назвою «Загроза економічній безпеці України», яку розповсюджував Сергій Тарута перед початком зустрічі країн-членів МВФ та Світового банку у Вашингтоні, що проводилась з 6 по 10 жовтня 2016 року.

«Брошура, яку поширював особисто Сергій Тарута, є збірником неправдивої, провокативної, спотвореної інформації та голослівних звинувачень офіційної особи в корупційній діяльності, розвалі банківської системи і створенні загрози економічній безпеці України. Частина інформації вже поширювалася останнім часом на сайтах сумнівних інтернет-видань і неодноразово спростовувалася і самим Національним банком, і Національним антикорупційним бюро України», - зазначає прес-служба.

Над підготовкою брошури працювала Асоціація українських банків, яку очолює Олександр Сугоняко.

На офіційному сайті асоціації, підкреслюється в повідомленні НБУ, вказано, що остання робоча зустріч її членів відбулася у 2014 році.

У повідомленні також наголошується, що неправдива інформація може нанести безпосередню шкоду державним інтересам та її економічній безпеці.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук