НБУ визнав неплатоспроможним банк «Петрокоммерц-Україна»

ЕкономікаАндрій Стець, 18 березня 20162090
Будівля Національного банку України

Національний банк України відніс ПАТ Банк «Петрокоммерц-Україна» до категорії неплатоспроможних. Про це йдеться в постанові Правління Національного банку № 169 від 17 березня 2016 року, пише «Інтерфакс-Україна».

Банк віднесено до категорії проблемних у зв’язку з непрозорою структурою власності.

Зазначимо, що у березні 2015 року акціонер банку – російський банк «Петрокоммерц» – продав акції банку 11 фізичним особам, частка кожного з яких становила менше 10%. Впродовж 2015 року акціонери банку (та його фактичні контролери) Іван Шехавцов та Олексій Крупій неодноразово повідомляли Національний банк про свій намір юридично оформити акції банку на себе, однак лише в грудні подали регулятору відповідні пакети документів.

Однак в кінці лютого 2016 року вони без жодного попередження продали акції банку іншим 11 фізичним особам після чого повідомили, що вийшли зі складу акціонерів та відкликали пакети документів. Водночас у банку виникли проблеми з ліквідністю.

Зазначимо, що вперше Нацбанк ухвалив рішення про віднесення банку в категорію неплатоспроможних через непрозорість структури власності щодо ПАТ КБ «ТК Кредит» у лютому 2016 року.

Як інформував ZAXID.NET, 11 лютого Національний банк України вирішив відкликати банківську ліцензію та ліквідувати банк «Преміум» за порушення банківського законодавства в сфері фінансового моніторингу.  разом з

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук